276
Верон відновив кар єру
Габріель Батістута і Хуан Себастьян Верон

Легендарний екс-півзахисник збірної Аргентини Хуан Себастьян Верон відновив кар'єру в аргентинській аматорській лізі Ла Плата.

За свою довгу кар'єру Верон виступав за багато грандів європейського футболу, зокрема, Манчестер Юнайтед, Інтер і Челсі. Крім цього, півзахисник провів 73 матчі у футболці національної збірної Аргентини. Верон завершив кар'єру в 2014-му році в рідному Естудіантесі, президентом якого був обраний в цьому ж році.

Абсолютно несподівано аргентинець прийняв рішення відновити кар'єру гравця.

41-річний півзахисник вийшов в стартовому складі клубу Естрелла де Беріссо з аматорської ліги Ла Плата, і провів всі 90 хвилин на полі. Мало того, що Верон активно брав участь в оборонних і атакуючих діях своєї команди, на 81-й хвилині він забив єдиний гол у ворота Сан Лоренсо де Вілла Кастеллс (1:0).