Невдалий дебют Коноплянки: Шальке програє Баварії

iSport.ua,  9 вересня 2016, 23:33
1
909

Українець Євген Коноплянка не зміг запам'ятатися ефективними діями в матчі проти Баварії, в якому гельзенкірхенці поступилися в кі

Баварія вже зі стартових хвилин пішла в напад, намагаючись забити швидкий гол в ворота Ферманна. Перші хвилини гельзенкірхенці взагалі не тримали м'яч біля своїх ніг, але все ж з часом почали почуватися сміливіше, при цьому не боячись йти в атаки на ворота Мануеля Нойєра.

Вийшов зі старту і українець Євген Коноплянка, який в першій половині запам'ятався лише кількома епізодами. Спершу українець пробивав з-за меж штрафного майданчика, проте м'яч зачепив гравця гостей і пішов на кутовий удар, а потім на Коноплянку віддав м'яч після свого відмінного сольного проходу Рахман Баба, але Євген хоч і перебував на хорошій позиції для прострілу, але точну передачу йому зробити не вдалося. Згадувати епізод з занедбаністю м'яча зі штрафного до чужих воріт, коли Коноплянка зіграв відверто не точно і зовсім не хочеться. Були ще моменти в першій половині, адже у Шальке, наприклад, головою стріляв Горетцка, але м'яч виніс Алаба, а у Баварії Роберт Левандовскі бив зльоту після пасу від Мюллера, але трохи не влучив по воротах.

У другому таймі гравці господарів мали свій найнебезпечніший момент у матчі, але тоді гельзенкірхенцям трохи не пощастило. Із-за меж штрафного майданчика здорово вистрілив Клаас-Ян Хунтелаар, проте м'яч вдарився у поперечину воріт Мануеля Нойєра. Були моменти і у гостей: спершу з хорошої позиції не влучив у ворота Дуглас Коста, а потім якимось дивом з пари метрів вище воріт пробив Левандовські.

Коли починалося здаватися, що Шальке все таки можуть зачепитися сьогодні за якісь очки, то Роберту Левандовскі все ж вдалося розмочити ворота Ферманна в цьому матчі. Чудову передачу з глибини на поляка віддав Хаві Мартінес, після чого той, вже перебуваючи в позиції один на один з Ферманном переграв воротаря Шальке. Господарі не стали відповідати своїми атаками, адже після гола у виконанні Баварії саме підопічні Анчелотті продовжували йти вперед. У підсумку, це втілилося в ще один гол вже в доданий арбітром час. Вдалася контратака гостей, після чого Левандовскі скинув м'яч попереду трохи правіше на Кімміха, а той без проблем встановив остаточний рахунок гри - 2:0 на користь мюнхенської Баварії.