Прімера. Малага мінімально обіграє Ейбар

iSport.ua,  20 вересня 2016, 23:02
0
77

Відбувся перший матч п'ятого туру чемпіонату Іспанії, в якому підопічні Хуанде Рамоса здобули вольову перемогу над Ейбаром (2:1).

Малага в цьому чемпіонаті ще не знала радості перемог, а ось Ейбар почав сезон досить непогано, набравши вже 7 очок.

Господарі відразу дали зрозуміти, що хочуть нарешті перемогти. Довго, правда, у малажан не виходило створити моменти, не йшла гра у Сандро. Зате змогли відкрити рахунок гості. Нано після подачі з флангу в упор розстріляв Камені ударом головою, камерунець дивом зупинив м'яч рукою, але молодий форвард добив круглого у сітку.

Ось після цього Анчоуси прокинулися і понеслися на ворота суперників. Зрівняв рахунок через пару хвилин Сандро. Орендований у Барси форвард отримав м'яч в штрафній зліва, в дотик обіграв захисника і дуже сильно пробив в ближній верхній кут воріт Ріесго.

У другому таймі моменти спочатку виникали в обох команд, але гостріше грала Малага. Хороші моменти були у Хуанпу, Сандро небезпечно пробивав, але не влучив у ворота, а у Ейбар можна згадати непогану подачу Педро Леона, після чого Нано пробив мимо.

Несподівано другий гол у ворота Ейбара забив молодий марокканець Юссеф Ен Незірі. Він отримав м'яча в штрафний і не зміщуючись в центр потужно пробив у дальній верхній кут. Ейбар побіг відіграватися, але Малага дуже якісно стримала атаки басків.

Таким чином, Хуанде Рамос може відкривати шампанське і разом з Денисом Бойком святкувати першу перемогу після повернення до Іспанії, а Ейбар буде готуватися до наступного туру, в якому баски зіграють з Реал Сосьєдадом.

Малага - Ейбар 2:1

Голи: Сандро Рамірес, 44, Ен Незірі, 76 - Нано, 42

Малага: Камені - Росалес, Бакарі Коне, Дієго Льоренте, Хуан Карлос (Мігель Торрес, 32) - Хуанпу, Камачо, Кузманович (Форналс, 84), Чорі Кастро - Сандро Рамірес, Шарлес (Ен Незірі, 67)

Ейбар: Ріесго - Арбіль (Капа, 81), Дос Сантос, Лежен, Хункі - Фран Ріко, Ескаланте - Інуі, Хота (Педро Леон, 67), Адріан - Нано (Енріч, 64)

Попередження: Сандро Рамірес, Камачо - Лежен, Фран Ріко, Ескаланте, Дос Сантос