Зідан: "У другому таймі ми набагато перевершували суперника"

0
366
Зідан:  У другому таймі ми набагато перевершували суперника
Зінедін Зідан

Головний тренер Реала француз Зінедін Зідан прокоментував нічию його команди в матчі п'ятого туру Прімери проти Вільярреала (1: 1)

Вчора Реал не зміг вирвати перемогу над Вільярреалом. Наставник Королівського клубу заявив, що його команда була сильнішою, ніж Вільярреал, однак неможливо постійно виривати перемоги в кінцівках матчів.

«У другому таймі ми зробили досить для перемоги, в першому, очевидно, немає. Нам було дуже складно. В цілому гра видалася непростою.

Так, ми втратили два очки на своєму полі, але це не повинно змінити наші плани і наш настрій.

У другому таймі ми набагато перевершували суперника, але не можна весь час вигравати на останній хвилині», - цитує Зідана AS.