Прімера. Еспаньол і Депортіво розписали нічию

iSport.ua,  6 січня 2017, 23:39
0
59

У матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії підопічні Кіке Санчеса Флореса на своєму полі не змогли обіграти Депортіво (1:1).

Незважаючи на те, що номінальним лідером був Еспаньол, Депортіво в першому таймі виглядав краще. Це й не дивно, адже Попугайчики грали другим номером і сподівалися на контратаки, а Депортіво пов'язав на підступах до штрафного майданчика. У перші 45 хвилин практично нічого не відбувалося, крім дивацтв кіпера Роберто.

Другий тайм розпочався веселіше. Пару моментів було у Еспаньола, коли проривався до воріт Пабло П'ятті. Один раз Жерар Морено не зміг переграти Титоня. Але відкрили рахунок гості, використавши свою головну зброю - стандарти. Чолак подав з кутового, а Борхес ефектно вистрибнув і відправив м'яч у сітку.

Еспаньол швидко відігрався. Невдала подача з лівого флангу стала гольовою. М'яч після навісу прийшов в ноги Сіднею, але досвідчений бразилець не зміг обробити круглого і подарував того Морено. Жерар без зусиль переграв кіпера.

У час, що залишився краще виглядав Еспаньол, але Титонь і недолік класу в завершенні не дозволили господарям забити гол. Найреальніший шанс був у Хурадо на останніх хвилинах, коли з лівого флангу зі штрафного він зарядив у поперечину. Стандарт був поставлений за фол Хуанфрана, за який тому показали другу жовту картку.