КАН. Гана обіграла Малі і вийшла в 1/4 фіналу

iSport.ua,  21 січня 2017, 20:01
0
103
Асамоа Г'ян

Гол Асамоа Г'яна приніс підопічним Авраама Гранта перемогу над збірною Малі (1:0), а разом із нею і путівку в 1/4 фіналу.

У матчах першого туру збірна Гани мінімально перемогла Уганду, в той час як малійці розкатали нульову нічию з Єгиптом. У сьогоднішньому поєдинку команда Авраама Гранта мала шанс достроково вийти у плей-офф, чим успішно скористалася.

Вже з перших хвилин зустрічі Чорні зірки зарекомендували себе як команду, яка тримає ситуацію під своїм контролем і набагато більше навідується до чужих воріт. Після навісу від партнера головою намагався потрапити в кут Андре Айю, однак пробив повз. Однак все ж досить скоро Гана вийшла вперед. Джордан Айю зробив відмінну подачу з краю штрафного точно на голову Асамоа Г'яну, після чого один із лідерів ганійців успішно пробив, змусивши Сіссока витягувати м'яч із сітки власних воріт. У залишку тайму малійці абсолютно нічого не змогли протиставити своїм суперникам.

У другій половині, втім, також збірна Малі виглядала невпевнено. Не можна сказати, що команда Гранта була кращою, проте важливо розуміти, що їх мінімальна перемога цілком влаштовувала. У середині другого тайму можна пригадати удар із боку Муси Марегі, після чого м'яч полетів вище воріт Разака.

Ганійці повільно, але впевнено рухалися до своєї другої перемоги підряд, не спостерігаючи особливого опору з боку суперників, які після цієї зустрічі загнали себе в надзвичайно скрутне становище. На останніх хвилинах малійці піднатиснули. Мали шанс зрівняти рахунок підопічні Жиресса, але  Каліфа Кулібалі, який вийшов на заміну, з хорошої позиції не зміг забити - сейв на рахунку Разака. Також вже в компенсований час удар з боку Сако струсонув поперечину воріт збірної Гани із-за меж штрафного.

У підсумку, збірна Гани вийшла в 1/4 фіналу, ставши другим учасником цієї стадії після Камеруну. В цей же час збірна Малі залишається з єдиним набраним пунктом у своєму активі - багато чого для них буде залежати від результату зустрічі Єгипту й Уганди, яка відбудеться сьогодні о 21:00.

Гана - Малі 1:0

Гол: Г'ян, 21

Гана: Разак - Аффул, Амарт'я, Бойє, Ачеампонг - Атсу, Томас, Вакасо, Андре Айю - Г'ян (Баду, 82), Джордан Айю (Аква, 90)

Малі: Сіссоко - Усман Кулібалі, Ваге, Саліф Кулібалі, Амарі Траоре - Сілла, Мамуту Ндіайє, Мустафа Ятабаре (Думбія, 63) - Самбу Ятабаре (Біссума, 46), Марега (Каліфа Кулібалі, 79), Сако