Талановитий в усьому: Доннарумма ледь не забив гол Рейні

iSport.ua,  22 січня 2017, 09:59
0
371
Джанлуїджі Доннарумма

Воротар Мілана Джанлуїджі Доннарумма ледь не відзначився забитим м'ячем у поєдинку проти Наполі.

Домашній матч проти неаполітанців почався для россонері з двох пропущених м'ячів. Вже до 9 хвилини поєдинку Кальєхон і Лоренцо Інсіньє зробили рахунок 2:0 на користь гостей. До 37 хвилини Юрай Куцка один гол відіграв, проте такий рахунок протримався аж до фінального свистка.

Мілан же не залишав спроб відігратися до кінця матчу, і в завершальні хвилини влаштував справжню навалу на ворота суперника. Під час одного зі стандартів у штрафний майданчик Наполі пішов і молодий Джанлуїджі Доннарумма, який у свої 17 років є найперспективнішим воротарем світу.

Талановита людина талановита в усьому - і це ще раз довів Джанлуїджі. Воротар Мілана прекрасно зіграв в атаці, відгукнувшись на передачу і вельми небезпечно пробивши по воротах головою. На жаль, для шанувальників россонері, переграти свого візаві Пепе Рейні Доннарумма не вдалося.

Тим часом, поєдинок проти Наполі став для Доннарумма вже 50 у Серії А.