КАН. Алжир залишає турнір, Туніс виходить у плей-офф

iSport.ua,  23 січня 2017, 23:59
0
99

Відбулися два матчі на Кубку африканських націй в рамках групи В.

Збірна Сенегалу впевнено провела груповий раунд, спокійно посівши у своєму квартеті перше місце. Дві перемоги в двох перших турах вже дозволяли команді Алью Сіссе вийти в 1/4 фіналу, проте навіть при такому розкладі сенегальці боролися до кінця і не програли Алжиру в завершальній зустрічі квартету B.

Алжирців вже зараз можна назвати одним із головних розчарувань нинішнього Кубка Африки. Збірна Жоржа Лекенса жодного разу не перемогла, при цьому програвши матч фактично за друге місце, коли в другому турі їх обіграв Туніс. Такі гравці, як Ріяд Марез, Іслам Слімане, Гедіура, Гулам, Набіль Бенталєб і Браімі слабо себе проявили і тепер можуть зосередитися на клубних виступах.

У звітному матчі все для Алжиру розпочалося досить добре - після навісу з лівого флангу від Ханни чудово в дотик пробив Слімане у верхній кут, відкривши тим самим рахунок у матчі. Втім, сенегальцям вдалося зрівняти рахунок до перерви - Діоп вистрілив з-за меж штрафного зльоту точно в кут і не прогадав, адже воротар був дезорієнтований гравцями перед собою і не зумів відбити м’яч. Втім, у паралельній зустрічі Туніс уже розносив Зімбабве, так що після перерви збірної Алжиру вже і не було особливого сенсу дуже напружуватися.

У другій половині зустрічі Іслам Слімане коліном пробив вкрай невдало, після чого захисник м'яч з лінії виніс, проте арбітр все-таки гол зарахував - дубль на рахунку гравця Лестера. Однак Сенегал знову знайшов у собі сили відігратися, коли потужний удар низом з-за меж штрафного вдався Соу.

В результаті Сенегал проходить групу без поразок, а Алжир без перемог. Команди з великими амбіціями абсолютно по-різному проводять Кубок африканських націй.

Сенегал - Алжир 2:2

Голи: Діоп, 44, Соу, 54 - Слімане, 10, 52

Сенегал: Ндіайє - Туре, Мбоджі (Дедью, 70), Ндоє, Сіссе - Ндіайє (Гуйє, 79), Діаме, Діоп - Сарр, Соу, Конате (Кейта, 90 + 4)

Алжир: Ассель - Мефтах, Манді, Кадамуро, Гулам - Гедіура, Ханні (Геззаль, 83), Набіль Бенталеб - Марез, Слімане (Бунеджах, 80), Браімі

Попередження: Дедью - Гулам, Набіль Бенталеб, Кадамуро

Підсумок виступу збірної Зімбабве на турнірі вийшов передбачувано невтішним. Команда Калісто Пасуви лише втретє у своїй історії пробилася на головний турнір, де втретє не змогла вийти з групи. Відзначимо лише жвавий старт зімбабвійців, коли була досягнута мирова з Алжиром - у подальших двох зустрічах, зокрема, в сьогоднішній з Тунісом, команду Зімбабве чекали поразки.

Тунісці, в свою чергу, швидше, зробили несподіванку, що зуміли так легко пробитися в 1/4 фіналу, поступившись першому Сенегалу лише одне очко. Туніс зробив головний крок до цього локального успіху в другому турі, коли була досягнута перемога над Алжиром.

Сьогоднішній матч подарував велику кількість голів, особливо за критерієм нинішнього не дуже результативного Кубка Африки. Ще в першій половині команди забили п'ять м'ячів, а підопічні Хенріка Касперчака забезпечили собі комфортну перевагу і безпеку - відставання від алжирців було досягнуто. Вже на десятій хвилині рахунок відкрив своїм ударом з-за меж штрафного Сліті - м'яч пролетів повз кіпера завдяки рикошету. А через десять хвилин Мсакні подвоїв перевагу своєї команди після того, як відмінно обігрався в стінку зі Сліті - 2:0. Третій гол забив Кхеніссі - Наггез відпасував в чужу штрафну, а Кхеніссі в дотик переправив м'яч у сітку.

Ближче до кінця тайму свій гол забили і зімбабвійці, коли Мусон з кута воротарського розстріляв кіпера Тунісу. Однак тунісці пішли на перерву з відривом у три м'ячі, адже на 45-й хвилині пенальті реалізував Хазрі. У другому таймі Туніс розслабився, а максимумом зімбабвійців став їхній один гол, який на 58-й хвилині провів Ндор - Мсона відпасував на нього в чужу штрафну, а Ндор у ближньому бою переграв Жріді - 2:4.

В результаті Туніс досягає успіху і виходить в 1/4 фіналу, а збірна Зімбабве передбачувано вирушає додому.

Зімбабве - Туніс 2:4

Голи: Мусон, 43, Ндор, 58 - Сліті, 10, Мсакні, 22, Кхеніссі, 36, Хазрі, 45 (з пенальті)

Зімбабве: Мкурува - Звірекві, Муроіва, Коста, Бхасера ​​- Пхірі (Ндор, 46), Катсанде - Білліат, Накамба, Мусон (Махачі, 89) - Мушекві

Туніс: Жріді - Наггез, Бен Юссеф, Абденнур, Маалула - Бен Амор, Сассо - Мсакні (Халіфа, 78), Хазрі (Ламар, 63), Сліті (Азуні, 83) - Кхеніссі

Попередження: Пхірі, Коста - Бен Амор, Наггез