Кубок Короля. Барселона громить Сосьєдад на шляху до півфіналу

iSport.ua,  27 січня 2017, 00:10
0
397
Луїс Суарес рветься до воріт

Підопічні Луїса Енріке добули другу перемогу над Реал Сосьєдадом і впевнено вийшли в півфінал Кубка Короля.

Барселона в хорошому настрої підходила до домашньої гри проти Реал Сосьєдад. Серія з чотирьох перемог поспіль у всіх турнірах, в тому числі перемога над Реал Сосьєдадом в першому кубковому матчі, дозволяли каталонцям зі спокійною душею готуватися до звітної зустрічі. Цікаво, не став проводити серйозну ротацію складу Луїс Енріке, випустивши фактично всіх найсильніших на футбольне поле. У свою чергу, у Реал Сосьєдаду при нестабільній грі і результатах особливих варіантів проводити ротацію складу також не було.

З перших хвилин матчу в ролі таких, що більше потребують голів, більше почали атакувати гості. Однак, створити що-небудь небезпечне за перші п'ятнадцять хвилин активності їм так і не вдалося. Барселона почекала гросмейстерську паузу і майстерно скористалася помилкою своїх суперників. Хабі Прієто втратив м'яч в центрі поля, що призвело до швидкої і результативної атаки синьо-гранатових. Останню передачу в дотик віддав на правий край чужого штрафного Луїс Суарес, де його однофамілець Денис Суарес ударом в дотик поцілив у дальній кут воріт.

Не можна сказати, що швидкий гол кардинально змінив хід подій в матчі. Намагалися більше позиційно атакувати гості, але толком не домоглися успіху. У свою чергу, підопічні Луїса Енріке також не особливо наполягали на своїх атаках, маючи в активі комфортну перевагу за сумою двох зустрічей. Найреальніший шанс відзначитися в складі Реал Сосьєдаду був у Вілліана Хосе, але форвард пробив з центру чужої штрафної вище створу воріт. Свій гол незабаром зумів провести Луїс Суарес, але вже після свистка арбітра про офсайд.

У другому таймі події розвивалися вже більш стрімко. Відмінну можливість зрівняти рахунок отримав Вілліан Хосе, але з центру чужій штрафній форвард пробив прямо в Сіллессен. В результаті каталонці організували миттєву контратаку у виконанні Неймара, в завершенні якої бразилець заробив пенальті. Мессі ударом з точки шансів Рулле не залишив. Проте, баски так просто не здалися, провівши все ж свій гол через сім хвилин. Класний закид від центру поля розрізав оборону Барселони по центру, в результаті чого вийшов один на один Хуанма і красивим ударом перекинув м'яч через Сіллессен.

Всього через хвилину підопічні Луїса Енріке відновили перевагу в два м'ячі. Ліонель Мессі зібрав навколо себе трьох суперників у чужій штрафній, після чого передачею низом знайшов Луїса Суареса. Уругваєць по центру прорвався у володіння Рулле і впевненим ударом низом відправив м'яч повз голкіпера точно в ціль. Через десять хвилин Реал Сосьєдад провів ще один гол у відповідь. Елустондо здорово навісив з правого флангу атаки в центр чужого штрафного, де Вілліан Хосе ударом головою відправив м'яч точно в дальній кут воріт.

Команди не заспокоїлися і за десять хвилин до кінця основного часу матчу Барселона вистрілила дуплетом. Спочатку Арда Туран з меж воротарського замкнув простріл від Алейша Відаля, а потім всього через хвилину Денис Суарес оформив дубль. Хавбек вискочив один на один після передачі від Мессі, вміло розібрався з Рулле і і закотив м'яч у порожні ворота. 5:2 - яскрава перемога Барселони, яка вивела каталонців в півфінал Кубка Іспанії. З огляду на виліт мадридського Реала шанси синьо-гранатових на підсумкову перемогу в турнірі сильно зросли.

Барселона - Реал Сосьєдад 5:2 (перший матч 1:0)

Голи: Д. Суарес, 17, 82, Мессі, 55 (з пенальті), Л. Суарес, 63, Туран, 80 - Хуанма, 62, Вілліан, 73

Барселона: Сіллессен - Роберто (Відаль, 46), Піке, Умтіті, Альба - Д. Суарес, Маскерано (Ракітіч, ​​66), Андре Гомеш - Мессі, Л. Суарес, Неймар (Туран, 75)

Реал Сосьєдад: Рулле - Бершіш, Мартінес, Навас, Елустондо (Ордіосола, 76) - Сурутуса, Прієто (Каналес, 57), Асьєр Ільярраменді - Оярсабаль, Вела (Хуанма, 57), Вілліан

Попередження: Неймар, Альба, Л. Суарес - Вела, Бершіш, Мартінес