Динамо впустило перемогу над болгарським ЦСКА

0
495
Дерліс Гонсалес

Команда Реброва зіграла внічию у контрольному матчі.

Київське Динамо зіграло в результативну нічию з болгарським ЦСКА 2:2 на підготовчому зборі в Іспанії.

Кияни досить швидко пропустили, але ще в першому таймі Буяльський і Гонсалес своїми голами дозволили на перерву командам піти за переваги киян.

І все ж перемогу команда Реброва не втримала - вже перед самим фінальним свистком Десподов зрівняв рахунок.

Динамо - ЦСКА Софія 2:2

Голи: Буяльський, 36, Дерліс, 38 - Педро, 4, Десподов, 90+3

Динамо: Рудько (Коваль, 46) - Морозюк (Тимчик, 81), Віда (Корзун, 72), Хачеріді (Бурда, 63), Антунеш (Лук'янчук, 84) - Шепелєв (Рибалка, 63), Гармаш (Оріховський, 63) , Буяльський (Сидорчук, 63), Гонсалес (Громов, 63), Циганков (Ярмоленко, 63) - Бесєдін (Мораес, 46)

Нагадаємо, що вже сьогодні ввечері Динамо повернеться до Києва, а з 4 по 18 лютого кияни знову будуть готуватися до сезону в Іспанії.