Динамо "вирвало" перемогу в Олімпіка завдяки голу на останніх хвилинах

0
845
Динамо  вирвало  перемогу в Олімпіка завдяки голу на останніх хвилинах
Артем Бєсєдін – герой матчу у складі Динамо

Динамо і Олімпік зустрілися в рамках поєдинку 20-го туру чемпіонату України з футболу.

Динамо здобуло перемогу на останніх хвилинах матчу 20-го туру чемпіонату України з футболу, обігравши вдома донецький Олімпік.

Весь поєдинок домінували «біло-сині», створивши безліч моментів біля воріт суперника, проте гості якісно оборонялось. Здавалося, що зустріч так і закінчиться 0: 0, але вже у компенсований арбітром час динамівці зуміли "вирвати" перемогу в суперника. Вирішальний м'яч у складі киян забив Артем Бєсєдін на 90 + 2 хвилині.

Таким чином, підопічні Сергія Реброва продовжують йти другими у турнірній таблиці, в їх активі 43 бали. У Олімпіка на 14 балів менше і п'ята позиція.

Динамо - Олімпік 1: 0

Гол: Бесєдін, 90 + 2

Динамо: Рудько, Бурда (Морозюк, 73), Віда, Пантич, Кадар, Шепелєв, Ярмоленко, Гармаш (Яремчук, 81), Буяльський (Сидорчук, 69), Гонсалес, Бесєдін

Олімпік: Махарадзе, Парцванія, Гришко, Іллой-Аджеті, Нємчанінов, Богданов (Брікнер, 87), Цимбалюк, Шестаков, Гошкодеря (Поступаленко, 64), Моха, Матяж (Федорів, 77)

Попередження: Гармаш, Ярмоленко - Цимбалюк, Іллой-Аджеті