Баварія знову забила п'ять м'ячів Арсеналу

846
Баварія знову забила п ять м ячів Арсеналу
Артуро Відаль

Баварія повторно розгромила Арсенал в Лізі чемпіонів.

Мюнхенська Баварія крупно обіграла лондонський Арсенал у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і вийшла в чвертьфінал турніру.

Після першого тайму Арсенал вигравав завдяки голу Тео Уолкотта, але на 53-й хвилині головний арбітр Тасос Сідіропулос видалив з поля захисника «канонірів» Лорана Косьельні і призначив пенальті, який реалізував Роберт Левандовскі.

Бавария вновь забила пять мячей Арсеналу

Після цього гра пішла за повного домінування Баварії, яка відзначилася ще чотири рази - голи на рахунку Роббена, Кости і дубль Відаля.

Арсенал - Баварія 1:5

Голи: Уолкотт, 20 - Левандовскі, 55 (п), Роббен, 68, Коста, 78, Відаль, 80, 85

Арсенал: Оспіна - Бельерін, Мустафі, Косельні, Монреаль - Ремзі (Коклен, 72), Джака, Окслейд-Чемберлен - Жиру (Озіл, 72), Уолкотт, Санчес (Лукас, 73)

Баварія: Нойєр - Рафінья, Мартінес, Хуммельс, Алаба - Алонсо, Алькантара (Саншеш, 79), Відаль - Рібері (Кіммі, 79), Роббен (Коста, 71), Левандовскі

Попередження: Уолкотт, Окслейд-Чемберлен, Джака - Мартінес, Алаба

Вилучення: Косельні, 53

Зазначимо, що перший матч, який пройшов в Мюнхені 15 лютого, також закінчився перемогою господарів з рахунком 5:1.

В іншому матчі дня Реал обіграв Наполі з рахунком 3:1.