Барселона зробила неймовірне, забивши ПСЖ шість м'ячів

0
752
Барселона зробила неймовірне, забивши ПСЖ шість м ячів
Серхіо Роберто забив переможний гол ПСЖ

Каталонська Барселона в додатковий час вирвала путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Іспанська Барселона зробила, ймовірно, самий крутий камбек в історії Ліги чемпіонів, зумівши пройти в чвертьфінал турніру після виїзної поразки з рахунком 0: 4 в першому матчі.

Гра пройшла за повного домінування Барселони, яка в першому таймі зробила заділ до загальної перемоги, забивши два голи зусиллями Луїса Суареса і після автоголу Курзаві.

На початку другого тайму Мессі реалізував пенальті за фол проти Неймара, але гол Едінсон Кавані на 62-й хвилині, здавалося, перекреслив всі потуги Барселони.

До честі каталонців вони не опустили руки, адже їм потрібно було починати все спочатку і в час, що залишився, забивати ще тричі.

І їм це вдалося! Дубль Неймара на 88-й і 90-й хвилинах наблизив Барселону максимально близько до потрібного результату, а гол Роберто на п'ятій доданій хвилині вивів саме каталонців в наступну стадію змагань.

Барселона совершила невероятное, забив ПСЖ шесть мячей

Барселона - ПСЖ 6:1

Голи: Суарес, 3, Курзава, 40 (а / г), Мессі, 50 (пен), Неймар, 88, 90 (пен), Серхіо Роберто, 90 + 5 - Кавані, 62

Барселона: тер Стеген, Маскерано, Піке, Умтіті, Бускетс, Рафінья (Серхіо Роберто, 76), Неймар, Ракітіч (Андре Гомеш, 84), Іньєста (Туран, 65), Мессі, Суарес.

ПСЖ: Трапп, Меньє (Крихов'як, 90), Маркіньос, Тіаго Сілва, Курзава, Лукас Моура (Ді Марія, 55), Верратті, Рабьо, Матюїді, Дракслер (Ор’є, 75), Кавані.

Попередження: Матюїді (5), Дракслер (14), Піке (23), Бускетс (36), Кавані (42), Ракітіч (61), Неймар (64), Суарес (67), Маркіньос (90), Верратті (90 ).

Відзначимо, що в іншому матчі дня Боруссія розгромила Бенфіку на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.