0
280
Шахтар обіграв Зорю

Малишев забив переможний гол у ворота Зорі на 88-й хвилині матчу.

Донецький Шахтар обіграв Зорю у матчі 21-го туру чемпіонату України з рахунком 2:1.

Рахунок на 26-й хвилині матчу відкрив Бернард, який точно пробив головою після подачі Марлоса. У другому таймі номінальні господарі поля змогли відігратися: Ігор Харатін головою зрізав м'яч у сітку воріт «гірників» після подачі з кутового.

Але останнє слово залишилося за «гірниками» - переможний гол після навісу з кутового на 88-й хвилині забив Максим Малишев.

Таким чином, Шахтар набрав 59 балів і на 16 балів відірвався від Динамо, яке в цьому турі поступилося Зірці. У Зорі, що йде на третьому місці, залишилося 37 балів.

Зоря - Шахтар 1: 2

Голи: Бернард, 26, Малишев, 89 - Харатін, 61

Зоря: Шевченко - Опанасенко, Рафаель, Чечер, Сухоцький - Чайковський, Харатін (Гордієнко, 73), Ліпартія (Любенович. 46), Пауліньо (Кадімян, 80), Калитвинцев - Бонавентуре.

Шахтар: Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі - Степаненко, Коваленко (Малишев, 71) - Марлос, Тайсон, Бернард (Патрік, 84) - Бланко-Лещук (Феррейра, 76).

Попередження: Харатін, Чайковський - Срна, Кучер.