Гвардіола: Відчуваю, що якщо не заб'ємо, то вилетимо з Ліги чемпіонів

289
Гвардіола: Відчуваю, що якщо не заб ємо, то вилетимо з Ліги чемпіонів
Пеп Гвардіола

Наставник Манчестер Сіті обіцяє цікавий футбол у матчі проти Монако.

Головний тренер Манчестер Сіті Пеп Гвардіола поділився очікуваннями від матчу з Монако в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Я відчуваю, що якщо ми не заб'ємо, то вилетимо. У нас є домашня перемога з рахунком 5:3, і зараз нам потрібно сфокусуватися на своїх цілях.

Хочу, щоб із першої хвилини команда атакувала і боролася за потрібний результат. Буде великою помилкою думати про здобуту перевагу, а не про те, що нам потрібно зробити. Вважаю, Монако немає рівних у світі за вмінням забивати голи. В атаці вони задіюють відразу по п'ять-шість футболістів. Фізично сильна і швидка команда, яка вражала мене і до першого матчу, а після нього – тим паче. Хочу, щоб моя команда грала на перемогу, а не думала про утримання переваги.

Комплекс неповноцінності? Ми не можемо похвалитися багатою єврокубковою історією. У разі успіху для нас це буде лише другий чвертьфінал Ліги чемпіонів. Ми повинні вигравати, а не просто утримувати здобуту перевагу. Всі хочуть виграти Лігу чемпіонів, але це нелегко. Ми тут, тому що заслужили це», – зазначив Гвардіола.

Раніше писалося, що в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Манчестер Сіті і Монако побили рекорд Ліги чемпіонів. Матч-відповідь відбудеться у середу, 15 березня.