Жардім: Якщо ти віддаєш м'яч Сіті, то можеш вважати себе трупом

0
201
Жардім: Якщо ти віддаєш м яч Сіті, то можеш вважати себе трупом
Леонарду Жардім

Головний тренер Монако прокоментував перемогу своєї команди над Манчестер Сіті в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

«Дуже раді, що вийшли в чвертьфінал. Кілька разів переглядав перший матч і вважаю, що рахунок 3:5 несправедливий, оскільки нам дуже дорого коштували помилкові дані.

Думаю, що в підсумку далі все-таки пройшов найсильніший. Сьогодні Монако виглядав добре в першому таймі, наша лінія оборони була дуже високо. Суперник адаптувався до нашої тактики після перерви, і тоді нам доводилося куди складніше. Але нам потрібно було продовжувати пресингувати з двома форвардами, оскільки якщо ти віддаєш м'яч Сіті, то можеш вважати себе трупом» - наводить слова Леонарду Жардіма французьке видання L'Equipe.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Монако залишив Манчестер Сіті без Ліги чемпіонів, обігравши «городян» в 1/8 фіналу турніру.

Також пропонуємо відео голів та огляд матчу Монако - Манчестер Сіті.