Талант Тоттенхему отримав 3 матчі бану за відморожений фол

0
195
Деле Аллі

Юному хавбеку Тоттенхему Деле Аллі дорого обійдеться необдуманий вчинок.

УЄФА оголосила вердикт із видалення британця Деле Аллі в недавньому матчі 1/16 Ліги Європи проти бельгійського Генту (2:2).

Поступившись 0:1 в першому виїзному матчі, "шпори" побігли вперед із перших хвилин гри, і вже на 10-й хвилині рахунок був відкритий. Прикрий автогол Харрі Кейна дещо сплутав карти Тоттенхему, проте забити ще два м'ячі за 70 хвилин було йому цілком під силу.

Тим не менше, на 39-й хвилині своє вагоме слово сказав Деле Аллі. Один із кращих гравців лондонців останніх двох років прямою ногою пішов в абсолютно невиправдане зіткнення із гравцем суперника, за що був покараний прямим вилученням.

УЄФА розцінила цей епізод, як грубий і небезпечний, тому прийняла рішення дискваліфікувати британця на три найближчих єврокубкових матчі.

Враховуючи те, що з Ліги Європи Тоттенхем вилетів у тому самому матчі з Гентом, Аллі пропустить вже стартові єврокубкові матчі "шпор" у сезоні 2017/2018. Втім, не виключено, що талановитий хавбек залишить свою нинішню команду вже найближчим літом.

У нинішньому сезоні 20-річний футболіст провів 39 матчів за лондонський клуб, в яких відзначився 17 голами і 3 асистами.

Раніше повідомлялося про те, як футболісти кам'янської Сталі записали пародію на кліп групи Гриби "Тане Лід".