Самі винні: що говорили гравці збірної України після поразки у Хорватії

iSport.ua,  25 березня 2017, 13:00
0
710
Євген Коноплянка

Футболісти збірної України поступилися Хорватії у матчі лідерів відбіркової групи на ЧС-2018.

Збірна України з футболу поступилася на виїзді Хорватії (0:1) і пропустила на друге місце Ісландію, відпустивши у відрив Хорватію. Після матчу, очікувано, українські футболісти були засмучені результатом.

Євген Коноплянка:

Я засмучений, що команда не взяла очки в цьому матчі. Це був дуже важливий поєдинок, надалі будемо кусати лікті. Хоча сподіваюся, звичайно, що такого не буде. Видно, що у нас є гра. У нас все виходить і надалі, думаю, будемо грати ще краще.

Руслан Ротань:

Гра була рівною, не можна сказати, що хтось домінував. У хорватів була перевага в першому таймі, у нас у другому. У принципі, моментів було порівну. Хорвати просто більш щасливими виявилися на завершальній стадії, змогли реалізувати свій момент.

Андрій Ярмоленко:

Чи здивували нас хорвати? Якоюсь мірою так. Ми добре вивчили суперника, але йому все-таки вдалося піднести нам деякі сюрпризи. Шанси? Зараз можна говорити, що завгодно. У нас були шанси забити, у них ... Вийшло так, як вийшло.

Андрій П'ятов:

Не вдався нам перший тайм. Намагалися виходити з короткими передачами. Очікували довго, десь можна було простіше зіграти. Тому самі винні.

Віктор Коваленко:

Напевно, у першому таймі відчували себе трохи невпевнено, дали створити Хорватії кілька небезпечних моментів і забити гол. У другому таймі ми перебудувалися, почали пресингувати і не дозволили створити суперникам багато.

Богдан Бутко:

У другому таймі команда перебудувалася. Хотілося, як мінімум, очки у суперника відібрати, тим більше по грі ми могли це зробити. Не забили - це футбол, потрібно рухатися далі.

Іван Ордець:

Ми непогано провели другий тайм, якби так показали себе в першому, то могли б і виграти сьогодні. На старті поєдинку виникали проблеми з доставкою м'яча вперед, нападники не могли за нього зачепитися. У другій половині протистояння почали активно пресингувати і створювати моменти, були підбори і, звичайно, ми могли забивати.

Микола Матвієнко:

Я вважаю, що в першому таймі була якась плутанина, а зміни відбулися після розмови в роздягальні. Ми почали більше розуміти один одного, почали з'являтися моменти. Я радий, що дебютував за збірну в такому матчі: набираєшся більше досвіду, грати цікавіше. Було складно, але хорвати давали простір для маневрів, і ми показали це в другому таймі. У нас все попереду.

Раніше повідомлялося, що збірна України програла Хорватії у відборі на ЧС-2018. Дивіться відеоогляд матчу Хорватія - Україна.