Хет-трик Роналду вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів

iSport.ua,  19 квітня 2017, 00:30
0
1287

Баварія зуміла перевести гру в овертайм, але там пропустила тричі від Реала.

Яскраве протистояння подарували нам Реал і Баварія в чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Після перемоги Реала в першому матчі, гра у відповідь проходила з великою кількістю моментів біля обох воріт, по разу захисники Реала і Баварії вибивали м'яч з лінії воріт, а переможець пари визначився в овертаймі.

Основний час матчу завершився на користь Баварії 2:1. На початку другого тайму Роберт Левандовський реалізував пенальті, призначений за фол на Роббена. Кріштіану Роналду відновив рівновагу на 76-й, але вже через дві хвилини Серхіо Рамос в спробі відпасувати своєму воротареві оформив автогол.

У наступних двох епізодах, які багато в чому визначили результат гри, гравці Баварії можуть звинувачувати арбітра зустрічі Віктора Кашшаї. Спершу він залишив Баварію, яка залишилася в меншості після спірного видалення Артуро Відаля, а в кінцівці першого тайму додаткового часу Роналду з офсайду зробив рахунок - 2:2.

Після цього мюнхенці опустили руки, чим скористався Реал - на початку другого екстра-тайму Роналду оформив хет-трик, а крапку в матчі поставив 21-річний півзахисник Реала Марко Аленс, який вийшов на заміну.

Реал - Баварія 4:2

Голи: Роналду, 76, 105, 109, Асенсио, 112 - Левандовскі, Рамос, 78 (атвогол)

Реал: Навас - Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос (Ковачич, 114) - Іско (Васкес, 71), Бензема (Асенсио, 64), Роналду

Баварія: Нойєр - Лам, Хуммельс, Боатенг, Алаба - Хабі Алонсо (Мюллер, 75), Відаль - Роббен, Алькантара, Рібері (Коста, 71) - Левандовскі (Кіммі, 88)

Попередження: Каземіро - Відаль, Алонсо, Роббен, Хуммельс

Вилучення: Відаль, 84