Ребров: В перерві хлопці поговорили один з одним

iSport.ua,  26 травня 2017, 22:55
0
667
Сергій Ребров

Головний тренер київського Динамо Сергій Ребров прокоментував перемогу своїх підопічних у матчі чемпіонату України проти донецьког

"Я вдячний хлопцям, що вони серйозно поставилися до цієї гри. Я вважаю, що ми добре розпочали матч. Перші 15-20 хвилин ми контролювали м'яч, створювали моменти. Але футбол, особливо гра проти рівних команд, передбачає психологічне навантаження для гравців.

Коли один-два рази втрачаєш м'яч, то втрачаєш і психологічну впевненість, після чого стає вже не так просто. Шахтар швидко цим скористався, зрівняв рахунок і створив ще кілька моментів.

Ніякої установки не було, але в перерві самі хлопці поговорили один з одним. Вони відпочили, поговорили і дійсно проаналізували помилки, тому вийшли на другий тайм з іншим настроєм", - заявив Ребров на післяматчевій прес-конференції.

Нагадаємо, київське Динамо обіграло Шахтар в матчі 31-го туру чемпіонату України. Дивіться відео голів матчу, який завершився з рахунком 3:2.