Україна в непростому матчі здолала Фінляндію

iSport.ua,  11 червня 2017, 21:16
0
1955
Збірна України

Збірна України здобула виїзну перемогу над командою Фінляндії у кваліфікаційному матчі ЧС-2018.

У неділю, 11 червня, відбувся матч 6-го туру відбіркового циклу ЧС-2018, у якому збірна України здобула перемогу над командою Фінляндії - 2:1.

Зі стартових хвилин поєдинку фіни дали зрозуміти гостям, що здобути очки в цьому матчі буде нелегко. І хоча українцям все ж вдалося взяти гру під свій контроль, господарі поля не дозволяли їм проводити позиційні атаки, так що "синьо-жовтим" довелося зробити ставку на довгі діагональні передачі, які, проте, рідко доходили до адресатів.

Загалом до перерви гра була рівною, практично без моментів. Обидві команди в атаках намагалися діяти обережно, іноді навіть занадто - флангові захисники української збірної підключалися дуже рідко. Всього кілька разів траплялися загострення, у чому чимала заслуга Коноплянки. На перерву гравці пішли за нульового рахунку на табло.

Другий тайм розпочався атаками українців. На 51-й хвилині Ярмоленко віддав шедевральний пас у центр штрафної. Голкіпер Фінляндії парирував удар Малиновського, проте першим на добиванні виявився Коноплянка. 1:0.

Один із найкращих моментів фінам подарували самі підопічні Андрія Шевченка. Коноплянка підсковзнувся і віддав пас на суперника. Той виявився у вигідній позиції, однак пробив вище воріт. Пізніше помилки припустився Ракицький, відправивши м'яч головою у власну поперечину, чим і скористався Йоел Пог'янпало, зрівнявши рахунок.

Всього через кілька хвилин Ярослав реабілітувався і віддав гольову передачу Бесєдіну, який головою відправив м'яч у дальній нижній кут воріт суперника, чим встановив остаточний результат у матчі.

Таким чином, збірна України здобула важливу виїзну перемогу.

Фінляндія - Україна 1:2

Голи: Пог'янпало, 71 - Коноплянка, 51, Бесєдін, 75

Фінляндія: Храдецки - Арківуо, Ояла, Мойсандер, Райтала - Лам, Ягуб - Лод (Йєнсен, 68), Хямяляйнен, Уронен (Маркканен, 84) - Пуккі (Пог'янпало, 68)

Україна: П'ятов - Бутко, Ордець, Ракицький, Матвієнко - Малиновський, Степаненко - Ярмоленко, Коваленко (Шепелєв, 76), Коноплянка (Соболь, 86) - Селезньов (Бесєдін, 64)

Попередження: Лам, Ягуб - Ракицький, Коноплянка, Коваленко, Шепелєв