Кубок конфедерацій-2017: збірна Камеруну поступилася Чилі

iSport.ua,  18 червня 2017, 23:12
0
368

Збірна Чилі обіграла команду Камеруну в матчі групового етапу Кубок конфедерацій-2017.

У неділю, 18 червня, відбувся поєдинок групового раунду Кубок конфедерацій 2017, в якому збірна Чилі здобула перемогу над командою Камеруну (2:0).

Ще в першому таймі чилійці вразили ворота суперника, однак гол зарахований не був - відеоповтор показав мінімальний офсайд.

Лише під кінець поєдинку рахунок на табло змінився. Голом відзначився Артуро Відаль, який з навісу Алексіса Санчеса відправив м'яч у сітку. На 90-й хвилині Едуардо Варгас зумів подвоїти перевагу, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Камерун - Чилі 0:2

Голи: 0:1 - 81 Відаль, 0: 2 - 90 Варгас.

Камерун: Ондо, Нгаде-Нгаджуі, Фе, Мабука, Тейку, Сутчін-Джума, Замбо (Манджек, 89), Бассогог, Бенджамін Муканджо, Абубакар, Сіані (Нгамале, 86).

Чилі: Еррера, Ісла, Босежур, Хара, Діас, Медель, Відаль, Чарлес Арангіс (Сільва, 71), Варгас, Фуенсаліда (Валенсія, 64), Пуч (Санчес, 58).

Попередження: Хара (66).