Шахтар у матчі з Динамо вперше за два роки не зміг забити в чемпіонаті

iSport.ua,  23 липня 2017, 14:15
0
374
Шахтар вперше з 2015 року не зміг забити в матчі чемпіонату України

Перервалася гольова серія Шахтаря в українській "Прем'єр-лізі", яка тривала 53 матчі.

Київське Динамо перервало вражаючу серію донецького Шахтаря, яка тривала майже два роки.

Останній раз "гірники" пішли з поля без забитого м'яча в матчі чемпіонату Україні 14 серпня 2015 року, коли поступилися Дніпру в Одесі з рахунком 0:2, після чого відзначалися у воротах суперника в кожному з наступних 53 матчів української "Прем'єр-ліги".

За цей час Шахтар забив опонентам 135 голів, але жоден із ударів по воротах Динамо не завершився результатом.

Нагадаємо, київське Динамо відсвяткувало перемогу над Шахтарем у матчі другого туру чемпіонату України, обігравши в Харкові "гірників" завдяки голу Мбокані.