Хацкевич: За такою грою позитивного результату ми не заслуговували

0
868
Олександр Хацкевич

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич сподівається, що така гра більше не повториться.

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич після поразки від Янг Бойз і вильоту з Ліги чемпіонів визнав, що його футболісти програли в агресивності і не заслуговували позитивного результату.

"Взагалі не зрозуміло, що трапилося з командою. Особливо в першому таймі. Планували виходити з оборони за рахунок довгих передач через воротаря, але не було ніякого контролю. Всі були затиснутими і швидкий гол сильно вплинув на наших футболістів.

У другому таймі щось почало виходити, але за такою грою позитивного результату ми точно не заслуговували. Потрібно виходити на поле і грати в футбол, а не утримувати рахунок. Важко. Мені важко, хлопцям важко, але потрібно тримати удар всім разом.

Ми поступилися в агресивності, в жадобі боротьби на кожній ділянці поля. Чому? Ми це розберемо, коли повернемося додому і заспокоїмося.

Що сказав хлопцям у роздягальні? Сказав, що ми разом всім програємо, і всі виграємо. Сподіваюся, таких матчів вже більше не буде.

Уболівальникам хочу сказати, що підтримка нам потрібна. Це спорт - хтось виграє, хтось програє. Потрібно бути всім разом", - заявив Хацкевич в коментарі каналу 2 + 2.

Нагадаємо, київське Динамо програло швейцарському Янг Бойз 0:2 і вилетіло з Ліги чемпіонів.