0
598
Барселона - Реал

Команда Зінедіна Зідана в першому матчі Суперкубка розправилася з Барселоною.

Мадридський Реал і каталонська Барселона традиційно матчами за Суперкубок відкрили сезон в Іспанії. Трофей розігрується в двоматчевому протистоянні, і першу дуель на Камп Ноу виграли «вершкові» 3:1.

У першому таймі команди по черзі володіли перевагою і напівмоменти виникали як біля воріт господарів, так і біля воріт гостей. Особливо згадуються удари Іско і Бейла і епізоди Суареса і Мессі, коли їм в останній момент заважали захисники. Перший тайм так і завершився нульовою нічиєю, а найсолодше команди припасли на другу половину.

Тайм почався з гола Реала. Марсело прострілював з лівого флангу і м'яч після рикошету від Піке опинився у воротах Барселони - 0:1.

Барселона відігралася завдяки симуляції Суареса і пенальті, який реалізував Мессі.

Барселона - Реал 1:3