0
598
Домагой Віда

Київське Динамо здобуло впевнену перемогу в шостому турі чемпіонату України.

Київське Динамо впевнено на своєму полі розгромило Сталь у шостому турі чемпіонату України - 4:1.

Кияни відкрили рахунок вже на 2-й хвилині матчу. Перший гол у сезоні на рахунку Артема Бесєдіна, якого Динамо не відпустило до Чехії.

На 26-й хвилині рахунок подвоїв Артем Кравець, для якого це також перший гол у сезоні, а розгромним рахунок зробив Домагой Віда.

На початку другого тайму гол престижу у гостей оформив Орест Кузик, але майже відразу Артем Кравець оформив дубль і довів рахунок знову до розгрому.

Після цього матчу Динамо набрало 16 очок і повернулося на перше місце в таблиці чемпіонату України.

Динамо - Сталь 4:1

Голи: Бесєдін, 2, Кравець, 26, 65, Віда, 41 - Кузик, 54

Динамо: Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Віда, Піварич (Миколенко, 8), Циганков, Шепелев, Сидорчук (Буяльський, 46), Гусєв (Гонсалес, 67), Бесєдін, Кравець.

Сталь: Пеньков, Мицик, Данієлян, Грачов, Павлюк, Малакян, Малакян (Костенко, 77), Мисик, Месхі (Якимів, 81), Задерака (Хоцяновський, 63), Кузик.

Попередження: Мисик (42), Малакян (55).