Хацкевич: Стандартні положення відіграли головну роль

iSport.ua,  10 вересня 2017, 23:18
0
198
Олександр Хацкевич

Наставник київського Динамо прокоментував перемогу своєї команди у восьмому турі чемпіонату України з футболу над Олександрією.

Головний тренер київського Динамо відповів на запитання журналістів після перемоги над Олександрією (3:0) у восьмому турі УПЛ.

"За активністю й ефективності було два різних тайми. Це бачили і ви, і ми. У першому таймі нам не вистачало агресивності. Дуже багато брали передачі спиною до воріт, що полегшувало завдання супернику руйнувати те, що нам не дуже і вдавалося. Після перерви саме стандартні положення відіграли головну роль. А вже після двох м'ячів утворювалося багато вільних зон і було набагато простіше виходити в атаку.

Хлопці теж повинні отримувати ігрову практику, тим більше рахунок був досить впевненим на той момент, так чому не спробувати зіграти двома нападаючими? Мораес давно не грав, Кравець, можливо, зіграв у збірній не так ефективно, як хотілося б її головному тренеру... Але ми все одно пробуватимемо, коли буде можливість, грати двома нападаючими. Сьогодні у кожного з них були моменти, і якби вони їх реалізували, це додало б їм впевненості на наступні ігри", - цитує Олександра Хацкевича офіційний сайт Динамо.

Також білоруський фахівець розповів, хто стане новим капітаном команди в зв'язку з трансфером Андрія Ярмоленка.