iSport.ua,  15 жовтня 2017, 22:34
0
1191
Олександр Хацкевич

Після програного матчу Чорноморцю тренер Динамо заявив, що у нього є претензії до групи гравців.

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич прокоментував поразку від Чорноморця в матчі 12-го туру чемпіонату України.

"Якщо почати з жарту, то ми провалили лише перші 20 хвилин, і цього виявилося досить, щоб програти. Якщо серйозно, є претензії до групи гравців. Можливо, я не вгадав зі складом.

Після того, як рахунок став 0:2, команда намагалася грати, створювати моменти. Але потрібно виходити і робити це з перших хвилин.

На початку гри ми програвали багато єдиноборств як внизу, так і верхову боротьбу, ніж футболісти Чорноморця користувалися. Ще ми провалювали середину поля, плюс індивідуальні помилки призвели до пропущених м'ячів", - цитує Хацкевича офіційний сайт киян.

Нагадаємо, київське Динамо з рахунком 1:2 програло Чорноморцю в чемпіонаті України. Дивіться відео голів матчу Чорноморець - Динамо.