Манчестер Сіті в результативному матчі переграв Наполі

0
681
Агуеро забив один із м'ячів у ворота Наполі

Наполі, програвши вдома, опинився у скрутному становищі.

Суперники донецького Шахтаря по групі Ліги чемпіонів Наполі і Манчестер Сіті зіграли результативний матч, який завершився з вигідним для українського клубу підсумком.

Наполі краще почав матч, створюючи моменти. І якщо Мертенс не зміг на старті гри реалізувати вихід один на один, то на 20-й хвилині Лоренцо Інсіньє обігрався з Мертенс і виявився один перед воротарем, якого легко переграв.

Після цього Наполі продовжив контролювати гру, але несподівано забив Манчестер Сіті. Після закидання від Гюндогана в штрафну Отаменді на дальній штанзі переграв захисника і пробив у кут.

Гол змінив ситуацію на полі, і вже Ман Сіті взяв гру під свій контроль. Гості могли ще до перерви вийти вперед, але удар Стоунза головою взяла на себе поперечина.

Втім, Манчестер Сіті все одно забив, хоч і зробив це на початку другого тайму. Після подачі кутового Стоунз пробив у поперечину, від якої м'яч приземлився в ворота і вилетів назад у поле. Арбітр справедливо гол зарахував.

Вийшовши вперед, Ман Сіті віддав ініціативу супернику і дуже скоро поплатився за це, коли Албіоля збив Сані в ситуації, яка цього не потребувала. Арбітр призначив пенальті, а Жоржиньйо з "точки" рахунок зрівняв.

Але недовго раділи господарі - через кілька хвилин гравці Ман Сіті втекли в контратаку, і Агуеро знову вивів свою команду вперед у цьому матчі.

Тепер уже Манчестер Сіті вирішив не віддавати ініціативу, гравці тримали м'яч, нікуди не поспішаючи. В результаті у Наполі моментів більше не було, а ось гості ще раз відзначилися. Уже в компенсований час Рахім Стерлінг, отримавши м'яч від де Брюйне, завдав чіткого удару в лівий кут воріт.

Рахунок 4:2 вивів Манчестер Сіті в плей-офф Ліги чемпіонів, а ось Наполі опинився у скрутному становищі. Італійцям потрібно вигравати обидва матчі, що залишилися, проти Шахтаря і Фейєноорда і сподіватися, що в останньому турі Манчестер Сіті обіграє Шахтар. А от українському клубу досить набрати в двох турах одне очко, щоб святкувати вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Наполі - Манчестер Сіті 2:4

Голи: Лоренцо Інсіньє, 21, Жоржиньйо, 62 (пен) - Отаменді, 34, Стоунз, 48, Агуеро, 69, Стерлінг, 90

Наполі: Рейна, Альбіоль, Гулям (Маджо, 31), Хюсай, Кулібалі, Гамшик, Жоржиньйо (Уна, 82), Кальєхон, Аллан (Ріг, 75), Лоренцо Інсіньє, Мертенс.

Манчестер Сіті: Едерсон, Отаменді, Стоунз, Даніло, Делфі, Гюндоган (Сільва, 71), Фернандіньо, Стерлінг, де Брюйне, Сані (Габріел Жезус, 90), Агуеро (Бернарду Сілва, 76).

Попередження: Отаменді, 90, Мертенс, 90, Кулібалі, 90.