0
563
Верес не залишив шансів Львову

Рівненська команда обіграла на виїзді Львів у чемпіонаті України з футболу.

Верес в українській Прем'єр-лізі зміг обіграти на виїзді Львів. Так рівненська команда перервала безвиграшну серію із трьох матчів поспіль. Зазначимо, що поєдинок восьмого туру вийшов дуже бойовим. У результаті суддя Ігор Пасхал показав обом командам відразу 10 жовтих карток.

Щодо голів, то матч краще почали господарі, які забили вже на 14-й хвилині гри. Але практично відразу Верес зміг відігратися. Вирішальною ж у поєдинку стала середина другого тайму. Гості змогли забити двічі з перервою у дві хвилини. Від такого удару Львів оговтатися не зміг. 3:1 – на користь Вереса.

УПЛ. 8-й тур

Львів – Верес – 1:3

Голи: Бугай, 14 – Гайдучик, 17, Вовченка, 67, С. Шарай, 69

Попередження: Мільченко, 7, Крушинський, 26, Бусько, 29, Шишка, 35, Вовкун, 66, Васильєв, 79, Мишенко, 90+1 – Гагун, 34, В. Шарай, 48, Сергійчук, 56

Львів: Пономаренко – Мільченко, Крушинський (Никитюк, 46), Муравський (Вовкун, 46), Бусько (Якімов, 70) – Васильєв, Шишка (Мишенко, 54) – Бойко, Полегенько – Бугай, Нич (В. Михайлів, 73) .

Верес: Когут – Є. Пасіч, Вовченко, Курко, Гагун – Кучеров – В. Шарай (Квасний, 87), С. Шарай, Клець (Лебеденко, 80), Сергійчук (С. Шестаков, 81) – Гайдучик (М. Шестаков 78).

Перемога дозволила Вересу піднятися на третє місце, він має 14 очок. Львів з п'ятьма очками посідає 12-те місце у чемпіонаті України.