Формула-1: Хемілтон виграв першу кваліфікацію в сезоні

0
212
Хемілтон став найкращим у кваліфікації Гран-прі Австралії

Чинний чемпіон світу дуже впевнено провів кваліфікацію Гран-прі Австралії.

Кваліфікація першого в новому сезоні Формули-1 етапу Гран-прі Австралії підтвердила прогнози про домінування на початку сезону Mercedes. Саме пілоти кращої команди минулого року зайняли перший ряд стартової решітки в недільній гонці.

Читай також: Формула-1: Що готує нам новий сезон крутих гонок

При цьому в боротьбі пілотів Mercedes перевага залишилася за чинним чемпіоном британцем Льюїсом Хемілтоном, який виявився швидшим за Ніко Росберга на цілих пів секунди.

Пілоти Ferrari, здавалося, що вичавили все, що можна і займуть другу лінію стартового поля, але їх старань виявилося недостатньо, щоб обіграти Феліпе Масу з Williams. Бразилець залишив Скудерію з носом, міг це зробити і його партнер по команді Боттас, але фінн в самому кінці швидкого кола втратив болід.

Відносною невдачею завершилася кваліфікація для Red Bull - улюбленець місцевих уболівальників Даніель Ріккардо програв конкурентам з Ferrari і Williams, показавши 7-ий час, а російський гонщик Данило Квят багато помилявся і показав тільки 13-й результат.

20. Роберто Мері (Manor) - Без часу

Додамо, що Гран-прі Австралії відбудеться 15 березня. Початок гонки о 7:00 за київським часом. СПОРТ bigmir)net буде вести текстову трансляцію гонки.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Формула-1: Хемілтон виграв першу кваліфікацію в сезоні