WRC. Ож'є виграв ралі Монте-Карло у складі M-Sport

157
WRC. Ож є виграв ралі Монте-Карло у складі M-Sport
Себастьян Ож'є

Себастьян Ож'є учетвере поспіль виграв Ралі Монте-Карло.

Чотириразовий чемпіон світу, пілот команди М-Спорт Себастьян Ож'є став переможцем першого етапу чемпіонату світу з ралі, який пройшов у Монте-Карло.

Загальний час проходження всіх 17 спецділянок дистації 33-річний француз пройшов за чотири години і три секунди. Для француза цей успіх став четвертим поспіль у Монте-Карло і 39-м у кар'єрі, а також першим у складі нової команди, куди він перебрався зі Фольксвагена після закінчення минулого сезону.

Перед заключним днем ​​відрив Ож'є над найближчим переслідувачем Отто Тянакою становив 47,1 секунди. На фініші відрив француза дорівнював дві хвилини і 15 секунд.

Його партнер по команді M-Sport Отто Тянак не зміг втриматися на другому місці, так як на 15-тій спецділянці в естонця виникли проблеми з машиною, і він фінішував на третьому місці, позаду фіна Ярі Матті Латвалі з команди Toyota.

Також відзначимо, що на більшості спецділянок лідером був Тьєррі Невіл з команди Hyundai Motorsport, але на 13-му СУ бельгієць розбив підвіску, після чого втратив занадто багато часу на ремонт і в підсумку фінішував на 15-му місці.

Також не можна не згадати того, що перший день ралі Монте-Карло було затьмарене трагедією.

На першому СУ Хейден Паддон втратив контроль над своєю машиною у лівому повороті крижаної ділянки: машина вилетіла за межі траси, після чого перекинулася на дах від удару об скелю.

Судячи з відео аварії, уболівальник перебував на зовнішньому радіусі повороту, і його зачепила машина. Фанат був відразу доставлений у лікарню, але вижити йому не вдалося. У слідстві аварії перший СУ був скасований, а його результати були анульовані.

Після цього команда Hyundai Motorsport оголосила про те, що Паддон достроково припиняє виступ на першому етапі чемпіонату світу у Монте-Карло.

Нагадаємо, що другий етап чемпіонату світу у Швеції пройде з 9 по 12 лютого.