Монтойя виграв Гонку чемпіонів-2017, Феттелю дістався Кубок націй

0
191
Себастьян Феттель

Цими вихідними в Маямі відбулася Гонка чемпіонів.

Цими вихідними в Маямі (штат Флорида, США) на бейсбольному стадіоні «Марлінс-парк» відбулася Гонка чемпіонів-2017.

Це виставковий захід відбувся за новим форматом. У перший день пройшли індивідуальні змагання, а в другий між собою боролися збірні.

Нагадаємо, що торік переможцем Гонки чемпіонів 2016 став німецький пілот Феррарі Себастьян Феттель.

І так, тріумфатором Гонки чемпіонів-2017 став екс-пілот Формули-1 Хуан Пабло Монтойя, який у фіналі був сильнішим за легендарного пілота «24 годин Ле-Мана» Тома Крістенсена.

У півфіналі Крістенсен розібрався з колишнім пілотом Формули-1 Девідом Култхардом, а Монтойя вибив бразильця з Вільямс (Формула-1) Феліпе Массу.

Що стосується торішнього переможця Себастьяна Феттеля, то німець вибув в першому етапі, втім як і його співвітчизник Паскаль Верляйн. Екс-пілот Макларен Дженсон Баттон зміг пройти в чвертьфінал, де поступився Крістенсену.

Також зазначимо, що в заїзді першого етапу Паскаль Верляйн зіткнувся з Феліпе Массою, після чого він прийняв рішення знятися зі змагань.

У неділю відбулися битви за Кубок націй, який виграв чинний пілот Феррарі Себастьян Феттель, котрий катався за двох, через зняття його напарника Паскаля Верляйна.

Феттель на одному диханні пройшов всіх суперників на груповому етапі, вигравши всі чотири заїзди.

У півфіналі Феттель розібрався зі збірною Колумбії, яку представляли чинний переможець Гонки чемпіонів-2017 Хуан Пабло Монтойя і Габбі Чавес.

У фіналі гонщик Феррарі впевнено розправився зі збірною США, яку представляли брати Курт і Кайл Буш. Таким чином, німець не програв жодного заїзду і виграв сьомий титул для збірної Німеччини в історії змагань Гонки чемпіонів.