0
1006
Фернандо Алонсо

Екс-пілот Формули-й Такума Сато став переможцем гонки.

Пілот Andretti Autosport Такума Сато здобув перемогу в 101-й гонці Інді-500. Це перша перемога не тільки для Сато на знаменитій трасі, але і для японських гонщиків. Другим фінішував пілот Team Penske Еліо Кастроневеш, третім - новачок гонки Ед Джонс, який виступає за Dale Coyne Racing.

Іспанський пілот Формули-1 Фернандо Алонсо стабільно їхав в першій десятці, протягом 25 кіл навіть лідирував, але через велику кількість аварій і слабкий розгін авто, не міг закріпитися на вершині.

"Гонка була весела, і, по-моєму, ми показали хорошу швидкість, їхали в групі лідерів. Змагатися з зірками овальних гонок і при цьому бути конкурентоспроможним - просто здорово!

Шкода, що все закінчилося ось так, адже, принаймні, ми заслуговували на те, щоб фінішувати. Хто знає, яке місце ми могли зайняти? Якщо я ще повернуся в Індіанаполіс, у мене вже буде певний досвід, і наступного разу все буде простіше. Спасибі серії IndyCar, Індіанаполіс і всім уболівальникам, це був один з найкращих місяців моєї кар'єри", - зазначив після фінішу Алонсо.

Зазначимо, що водночас Феттель виграв Гран-прі Монако, Хемілтон став сьомим.