Хемілтон став чемпіоном світу, фінішувавши лише дев'ятим в Мексиці

765
Хемілтон став чемпіоном світу, фінішувавши лише дев ятим в Мексиці
Льюїс Хемілтон

Гран-прі Мексики завершився перемогою Макса Ферстаппена.

Британець Льюїс Хемілтон став чотириразовим чемпіоном світу Фомрули-1, незважаючи на те, що фінішував лише дев'ятим на Гран-прі Мексики.

Ключовим моментом гонки став її старт. Ферстаппен завдяки сліп-стриму почав обганяти Феттеля перед першим поворотом, а сам Себастьян спробував увійти в поворот пліч-о-пліч з Максом, але на виході його переднє антикрило зачепив Ред Булл голландця. Одночасно обох намагався атакувати Хемілтон, але Льюїса в наступному повороті вже зачепив Феттель.

В результаті Ферстаппен пішов лідером гонки, а Феттель і Хемілтон вирушили в бокси, опинившись в підвалі пелетона. Після цього ми побачили відмінну гонку, в якій два претенденти на титул відчайдушно проривалися назад наверх.

В результаті Себастьян Феттель піднявся на четверте місце і не зміг домогтися потрібного результату, а Льюїсу Хемілтону вистачило дев'ятого місця, щоб офіційно оформити завоювання четверторого чемпіонського титулу, адже він зберіг більш ніж 50-очкову перевагу над Себастьяном Феттелем. За дві останні гонки німець, який залишався єдиним суперником Льюїса, вже не зможе відіграти таке відставання.

Пілот Ред Булл Макс Ферстаппен здобув перемогу на Гран-прі Мексики. Друге місце за підсумками гонки зайняв гонщик Мерседеса Валттері Боттас, компанію на подіумі їм склав Кімі Райкконен.

Дев'ять років знадобилося Хемілтону, щоб оформити чотири чемпіонські титули. Перший свій титул він завоював в 2008-му з командою Макларен. Другий і третій трофей Формули-1 британець взяв уже з Мерседес в 2014-2015 роках.