Донецьк зустрічає ВХЛ: Донбас перемагає в першому домашньому матчі

Корреспондент.net,  23 вересня 2011, 22:12
0
9
Донбас переграв Зауралля

Сьогодні, 23 вересня, донецький Донбас у рамках регулярного чемпіонату Вищої хокейної ліги з рахунком 2:01 обіграв на рідному льоду курганський клуб Зауралля.

Перша домашня гра Донбасу викликала ажіотаж у Донецьку: глядачі заповнили Арену Дружба майже під зав'язку (3794 осіб при місткості 4100).

Донеччани повели в рахунку на 13-й хвилині, коли ворота гостей розпечатав Євген Бєлухін. Відразу після цього Олександр Матерухін завершив зусилля партнерів в більшості.

У другому періоді господарі були ближче до взяття воріт, аніж гості, але на 40-й хвилині гості реалізували більшість, і на третій період команди вийшли з рахунком 2:1. У заключній двадцятихвилинці, незважаючи на гострі атаки, рахунок так і не змінився.

Донбас - Зауралля - 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

Донецьк. Арена Дружба. 3794 глядачі.

Донбас: Горячевських. Толкунов - Побєдоносцев, Єсіпов - Шагов, Люткевич - Малевич. Цируль - Шафаренко - Матерухін, Кочетков - Варламов - Піскунов, Доніка - Бєлухін - Журун, Ісаєнко - Боровков - Бобкін.

Зауралля: Євдокимов. Григор'єв - Пугін, Чечен - Горбунов, Алексєєв - Кутугін, Філатов. Бровін - Гофман - Васильєв, Максименко - Козлов - Мордвинов, Куликов - Рахматуллін - Агєєв, Сидоренко - Афанасьєв - Семенов.

Шайби: 1:0. Белухін (Доніка, Журун, 12:08), 2:0. Матерухін (Толкунов, Шафаренко, 14:00) 2:1. Пугин (Григор'єв, 39:01).

Штраф: 16 (2 +8 +6) - 10 (2 +6 +2)

В результаті, Донбас з 14 очками знову вийшов на перше місце в турнірній таблиці чемпіонату ВХЛ. Свій наступний матч донецька команда проведе вдома проти тюменського Рубіна 26 вересня.

Нагадаємо, 11 вересня Донбас стартував у чемпіонаті ВХЛ. У матчі проти Рязані донеччани вирвали перемогу в серії буллітів. 13 вересня донеччани обіграли пензенський Дизель, 15 вересня здолали саратовський Кристал, а 17 вересня завершили турне по Росії перемогою в Тольятті.

Як відомо, перший склад донецького клубу виступає в російській ВХЛ, а другий склад - в чемпіонаті Україні.