Корреспондент.net,  27 вересня 2011, 22:21
0
5
Сокіл обіграв Компаньйон

Регулярний чемпіонат Професійної хокейної ліги набирає обертів. Сьогодні, 27 вересня, київський Сокіл обіграв земляків з Компаньйона, і зміцнив лідерство в чемпіонаті.

Ковзанка АТЕК ледь змогла вмістити всіх охочих подивитися дуель між двома київськими клубами.

Сокіл вже на першій хвилині зусиллями першої п'ятірки повів в рахунку: на 23-й секунді голкіпера Компаньйона пробив Сергій Черненко, якому асистували Костянтин Касянчук і Сергій Климентьєв. Більш імениті підопічні Олександра Годинюка володіли перевагою, проте на першу перерву команди пішли за рахунку 0:1.

У другій 20-хвилинці Сокіл успішно розіграв більшість (шайбу закинув Климентьєв), проте через дві з половиною хвилини господарі зуміли вразити ворота Костянтина Симчука: після сольного проходу Олександра Караульщука вдало зіграв Олександр Муханов.

У третьому періоді Компаньйон не зумів реалізувати перевагу 5 на 3, після чого Сокіл закинув четверту шайбу. Вирішальну крапку в матчі поставив ветеран Валентин Олецький. Варто зазначити, що київське дербі відвідали керівники ліги в особі Юрія Загороднього, Дмитра Христича та Юрія Гунька.

Компаньйон - Сокіл - 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)

Донбас - Акули - 5:3 (2:2, 3:1; 0:0)