У гравця NHL стався серцевий напад під час матчу

Sport bigmir,  11 березня 2014, 14:35
0
295
У нападаючого Даллас Старс Річа Певерлі стався серцевий напад

У нападаючого клубу NHL Даллас Старс Річа Певерлі стався серцевий напад під час матчу регулярного чемпіонату з Коламбус Блю Джекетс, повідомляє офіційний сайт ліги.

Певерлі стало погано на шостій хвилині першого періоду, відразу після того як він, покинувши лід, сів на лаву запасних. Гравця терміново доставили в лікарню, його стан стабільний.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Команди NHL влаштували масову бійку на другій секунді матчу

Головний тренер Далласа Лінді Рафф зізнався, що він дуже злякався.

"Коли він (Певерлі - ред.) упав, я забув і про гру, і про все інше, я просто став кричати і кликати лікаря. Не хотілося б більше опинитися свідком чогось подібного", - заявив Рафф.

Матч Даллас - Коламбус був зупинений на сьомій хвилині першого періоду за рахунку 1:0 на користь Блю Джекетс. Рішення про те, коли зустріч буде дограна, поки що не прийняте.

Зазначимо, що перед початком сезону-2013/14 у Певерлі було виявлено порушення серцевого ритму. Через це він пропустив весь підготовчий збір Далласа і першу гру регулярного чемпіонату проти Флориди Пантерс. Минулого тижня центрфорвард не брав участі у грі з Коламбусом, і пізніше Рафф підтвердив, що його відсутність була пов'язана із хворобою серця.

Усього в сезоні-2013/14 31-річний Певерлі провів 62 матчі, у яких закинув сім шайб і віддав 23 результативні передачі.

За матеріалами: Lenta.ru