КХЛ: Донбас розгромив ризьке Динамо в плей-офф

Sport bigmir,  11 березня 2014, 23:50
0
230
Донбас переграв ризьке Динамо

У вівторок, 11 березня, ХК Донбас здобув третю перемогу над ризьким Динамо і впритул наблизився до виходу в наступний раунд Кубка Гагаріна.

Динамо (Рига) - Донбас (Донецьк) - 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)

Шайби: 0:1. Лайне (Вілсон, Кііскінен) - 3:44, 0:2. Якуценя (Дадонов) - 38:05, 0:3. Варламов (Кашпар) - 46:54, 1:3. Мейя (Бічевскіс) - 52:44, 1:4. Кііскінен (Лайне) - 59:54 - порожні ворота

Динамо: 36.Седлачек. 80.Пуяц - 33.Робінсон, 95.Упітіс - 96.Бічевскіс - 87.Мейя, 8.Озоліньш - 16.Редліхс Є., 90.Дарзіньш - 38.Щехура - 71.Букартс, 9.Редліхс К. - 11. Сотнієкс, 81.Хосса - 25.Джеріньш - 17.Ніжівійс, 47.Ціпуліс - 7.Беговс - 13.Скворцовс

Донбас: 50.Лацо. 46.Конев - 77.Пігановіч, 92.Лайне - 15.Віртанен - 19.Кііскінен, 5.Вілсон - 37.Подхрадскі, 63.Дадонов - 26.Федотенко - 28.Якуценя, 7.Бартуліс - 27.Коларж, 24 . Благой - 44.Варламов - 22.Кашпар, 4.Сільніцкій - 67.Щегольков, 88.Торянік - 34.Белухін - 45.Захаров.

Як і днем ​​раніше, донеччанам вдалося відкрити рахунок у матчі. Щасливою ​​стала все та ж 4-та хвилина матчу, на якій Туомас Кііскінен і Теему Лайне організували гольову атаку з виходом на воротаря Динамо. Як не намагався Седлачек, врятувати рижан від точного кидка нападника Донбасу йому не вдалося. Господарі майданчика старанно намагалися перехопити ініціативу і відновити рівновагу, двічі отримавши при цьому чисельну перевагу. Це були важкі для бригад меншини хвилини, але впевнена гра польових гравців і воротаря Яна Лацо, дозволила підопічним Андрія Назарова відправитися на першу перерву, лідируючи в рахунку.

• КХЛ: Донбас крупно поступається на виїзді Динамо

У другому періоді, незважаючи на зростання тиску з боку рижан, донеччани продовжували, в першу чергу, відповідально грати при обороні власних воріт. Те, що таки доходило до "рамки" Донбасу, успішно ліквідував Ян Лацо. У свою чергу, гості регулярно забезпечували роботою воротаря Динамо Седлачека, неодноразово організовуючи швидкі атаки на ворота латишів. Одна з них завершилася другим взяттям воріт господарів майданчика. За терпіння і настирливість донеччани були винагороджені гольовою атакою Євгена Дадонова і Максима Якуцені. Незважаючи на те, що шайба опинилася в сітці воріт від  нападника Донбасу, судді після перегляду моменту руху ногою і, відповідно, порушення правил, не зафіксували.

З початком третьої двадцятихвилинки господарі майданчика почали набагато повільніше переходити з атаки в оборону. Цим донеччани відразу скористалися. Лукаш Кашпар пройшов по лівому флангу і, прокотившись за воротами Динамо, намагався забити з віражу. І, хоча, шайба вдарилася об каркас воріт, Сергій Варламов опинився перед воротами суперників першим, і збільшив перевагу Донбасу. Рижанам все ж вдалося розпечатати ворота гостей, і цей гол допоміг господарям майданчика стрепенутися, але ризик із заміною воротаря лише призвів до четвертої шайби у їхні ворота. Таким чином рахунок у серії став 3:1 на користь ХК Донбас.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: КХЛ: Донбас розгромив ризьке Динамо в плей-офф

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/