КХЛ: Донбас зрівнює рахунок у півфінальній серії Кубка Гагаріна

Sport bigmir,  24 березня 2014, 22:45
0
245
Донбас обіграв празький Лев

У понеділок, 24 березня, ХК Донбас обіграв празький Лев в четвертому матчі і зрівняв рахунок у півфінальній серії західної конференції.

Донбас (Донецьк) - Лев (Прага) - 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)

Шайби: 1:0. Бартуліс (Дадонов, Кашпар) – 16:44, 2:0. Торяник (Бєлухін, Захаров) - 28:02, 2:1. Азеведо (Німець) - 58:08, 3:1. Дадонов (Якуценя) - 59:25 - порожні ворота.

Донбас: 50.Лацо. 27.Коларж - 46.Конєв, 92.Лайне - 15.Віртанен - 16.Робітайл, 37.Подхрадські - 5.Уілсон, 63.Дадонов - 26.Федотенко - 28.Якуценя, 7.Бартуліс – 51.Разін, 11. Кагарлицький – 44.Варламов – 22.Кашпар, 88.Торянік – 34.Белухін – 45.Захаров.

Лев: 35.Веханен. 74.Ойстрік – 63.Немец, 64.Секач – 20.Врана – 67.Тернберг, 5.Граньяні - 24.О’Бірн, 22.Ріддервалль – 39.Капанен – 26.Ржепік, 87.Накладал – 7.Мяенпя, 15. Азеведо - 19.Закріссон – 21.Клепіш, 18.Кубалік – 62.Цінгел – 95.Матаї, 66.Мікуш, 90.Пацовські.

Рахунок серії - 2:2

Донбас розпочав зустріч на дуже високих швидкостях і перші п'ять хвилин мав помітну перевагу. Саме в ці хвилини Олександр Торяник мав шанс відкрити рахунок, але не зміг добити шайбу у ворота. Два вилучення в складі донеччан на екваторі двадцятихвилинки поставили номінальних господарів у складне становище, але підопічні Андрія Назарова з честю вийшли з цієї ситуації і відкрили рахунок. Відзначився Оскарс Бартуліс.

З перших хвилин третього періоду пражани збільшили натиск на ворота донеччан. Відчувши момент, головний тренер Донбасу взяв тайм-аут і вніс корективи в гру команди. Починаючи з цього моменту гра вирівнялася, а трохи пізніше Олександру Торянику вдалося завершити атаку четвертої п'ятірки точним кидком.

Третій період вийшов найбільш напруженим і динамічним. Не залишаючи спроб переламати хід матчу, пражани намагалися розкрити оборону донеччан, але червоно-чорні діяли самовіддано. І все ж за три з половиною хвилини до кінця третього періоду Азеведо зміг втекти з-під нагляду захисників Донбасу і скоротити відставання. Втім, замінивши воротаря на шостого польового, чехи пропустили втретє у матчі. Крапку в поєдинку поставив Євген Дадонов.

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/