Кубок Гагаріна: Лев знову виходить вперед у серії з Донбасом

Sport bigmir,  26 березня 2014, 23:58
0
242
Донбас поступився Льву в п'ятому матчі серії

Пропустивши дві шайби в першому періоді, ХК Донбас так і не зміг надолужити втрачене, поступившись у п'ятому матчі півфінальної серії Західної конференції празькому Льву.

Лев (Прага) - Донбас (Донецьк) - 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)

Шайби: 1:0. Ржепік (Бірнер) - 4:13, 2:0, Закріссон (Азеведо) - 12:36, 2:1. Кагарлицький (Конєв) - 22:32, 3:1. Закріссон (Ржепік) - порожні ворота

Рахунок серії – 3:2.

Лев: 35.Веханен. 55.Шевц - 7.Мяенпя , 19.Закріссон - 12.Новотни - 15.Азеведо, 74.Ойстрік - 63.Немец, 64.Секач - 20.Врана - 67.Тернберг, 5.Граньяні - 24.ОБірн, 16. Бірнер - 39.Капанен - 26.Ржепік, 66.Мікуш - 87.Накладал , 18.Кубалік - 62.Цінгел - 95.Матаї.

Донбас: 49.Лейтон. 27.Коларж - 46.Конєв, 92.Лайне - 15.Віртанен - 16.Робітайл, 37.Подхрадські - 5.Уілсон, 63.Дадонов - 26.Федотенко - 28.Якуценя, 4.Сильницький - 51.Разін, 11. Кагарлицький – 44.Варламов – 22.Кашпар, 88.Торянік – 34.Белухін - 45.Захаров, 89.Петрухно.

Донеччани досить важко "вкотилися" в матч. Втративши можливість відзначитися в більшості, через хвилину після виходу на майданчик оштрафованого Тернберга, Бірнер і Ржепік організували першу шайбу у ворота Майкла Лейтона. Цей гол змусив номінальних гостей стрепенутися, але два непоганих шанси для взяття воріт залишилися невикористаними. Веханен впорався з кидками Ренді Робітайла та Євгена Дадонова. На екваторі двадцятихвилинки Закріссон на п'ятаку перед воротам "Донбасу" примудрився переграти і захисника, і воротаря донеччан. Після другої шайби канадець поступився місцем у воротах Яну Лацо, а український клуб заграв помітно гостріше, але до перерви хоч раз вразити ворота пражан підопічним Андрія Назарова так і не вдалося.

У другому періоді зі складу донеччан випав Ренді Робітайл, звідки з'явилися перестановки.
Лукаш Кашпар пересунувся в першу п'ятірку, Євген Бєлухін – в другу, а Руслан Федотенко – в третю. Ці зміни дали змогу українському клубу змінити рахунок на табло і на третій хвилині двадцятихвилинки Дмитро Кагарлицький відправив шайбу у ворота празького клубу. Чехи активізувалися тільки в кінцівці періоду, провівши дві зміни в зоні суперників, однак із цим натиском Льва Донбас впорався.

У третьому періоді Лев відмовився від ризику, перейшовши до гри від оборони. Маючи ряд моментів для того, щоб зрівняти рахунок, донеччани так і не підібрали відповідної миті для разючого кидка. Навіть замінивши воротаря на шостого польового, підопічним Андрія Назарова нічого змінити не вдалося, а Закріссон, який утік до порожніх воріт, лише збільшив відрив своєї команди. Лев втретє в серії вийшов вперед.

За матеріалами: ХК Донбасс/hcdonbass.com/