Збірна України з хокею зазнає третьої поразки на чемпіонаті світу

Sport bigmir,  24 квітня 2014, 09:22
0
276
Українці зазнають третьої поразки на ЧС-2014

Підопічні Андрія Назарова на чемпіонаті світу з хокею в дивізіоні 1А програли збірній Словенії

Все стало на свої місця. Вимучений додатковий час з Австрією і суха перемога над Угорщиною змінилися двома поразками від Японії та Словенії, які не тільки поставили хрест на надіях українців поборотися за вихід до топ-дивізіону, але цілком реально наблизили підопічних Назарова до зони вильоту. При певних розкладах після сьогоднішнього ігрового дня завтрашній матч з Південною Кореєю може стати матчем життя для України.

На виправдання нашій команді варто сказати, що сьогодні ми грали без двох центральних нападаючих (до травмованого Артема Бондарєва додався Олег Шафаренко) і воротаря. Сергій Гайдученко хоч і був на льоду, але напускав стільки, скільки пристойний воротар пропускати не має права. З іншого боку, людина не грала цілий сезон, і що можна вимагати від Сергія в Кояні? Що він заграє, як Симчук або Карпенко в найкращі роки? Не будемо себе обманювати. Рівень збірної України такий, яким ми його бачимо в Південній Кореї. Натренована збірна, в якій половина складу не має ігрової практики.

Перший період зустрічі зі Словенією краще забути, як страшний сон. Переважна перевага підопічних Матяжа Копітара, кілька нереалізованих переваг і дві шайби у воротах збірної України. Спершу кидком із середньої дистанції відзначився захисник Стебих, а подвоїв перевагу синьо-білих Урбаш, кинувши над плечем Гайдученка в ближню дев'ятку.

Диво сталося у другому періоді. Україна, відбиваючись у меншості, потім двічі отримувала можливість розіграти зайвого, і обидва рази реалізувала свої шанси! Міхнов підставив ключку під кидок Наваренка від синьої лінії, а Петрухно хорошим кидком зняв павутинку з дальньої дев'ятки воріт Грачнара - 2:2!

Більше того, на початку третього періоду Україна заробила ще одна перевагу і знову її реалізувала! Цього разу блискучу комбінацію кидком у ближній кут завершив Бєлухін. Але буквально тут же Мушич зрівняв рахунок, зігравши на добиванні після кидка Муршака. А через кілька хвилин вже сам Муршак святкував успіх, кинувши низом під щитком Гайдученка. Сергій сьогодні взагалі не встигав дві речі - вчасно сідати на щитки і вчасно вставати, а це, самі розумієте, катастрофа для воротаря. Добив українців Голічич, якому дали спокійно розстріляти ворота Гайдученка з близької відстані.

Зараз для нашої команди вкрай важливо, щоб Південна Корея програла в основний час Японії. Тоді в останньому турі українцям можна буде розслабитися і просто дограти чемпіонат. Крім того, буде непогано, якщо Угорщина програє Австрії. У найгіршому варіанті (перемоги Угорщини та Південної Кореї) післязавтра в останній день турніру підопічних Андрія Назарова чекає битва з господарями льоду за збереження прописки в групі «А» першого дивізіону.

Словенія - Україна 5:3

Шайби: 12:12 Стебух (Голічич, Подлипник) - 1:0; 18:09 Урбаш (Павич, М. Родман) - 2:0; 26:57 Міхнов (Наваренко, Бєлухін - більш.) - 2:1; 38:57 Петрухно (Матерухін - більш.) - 2:2; 42:13 Бєлухін (Благой - більш.) - 2:3; 42:43 Мушич (Муршак, Панчо) - 3:3; 46:30 Муршак (Мушич, Робар - більш.) - 4:3; 57:04 Голічіч (Куральт, Разінгер) - 5:3

Воротарі: Грачнар - Гайдученко

Кидки: 38 - 16

Штраф: 8 - 16