Хокей: Україна завершує ЧС-2014 розгромом господарів турніру

Sport bigmir,  26 квітня 2014, 16:09
0
826
Україна розгромно перемогла Корею в останньому матчі ЧС-2014

Збірна України посідає четверте місце, а збірна Південної Кореї так і не набрала жодного очка.

Сьогодні збірна України проводила свій останній матч на чемпіонаті світу в Кореї. Остання гра з господарями турніру, яким в домашньому турнірі вже нічого не світить.

Після невдалого матчу зі збірною Словенії, головний тренер українців Андрій Назаров здійснив деякі зміни. Повернувся до складу Шафаренко, який пропускав попередню гру через ушкодження. У рамку воріт нашої збірної став Вадим Селіверстов, який замінив Сергія Гайдученка. У Вадима було мало ігрової практики, але в минулому матчі він просто не виручив нашу команду в тих моментах, де мав виручити.

Вже на першій хвилині стартового періоду Радунське отримав вилучення, яким і скористалися українці. Петрухно красиво віддав на Ісаєнка, а той спокійно переграв голкіпера і відкрив рахунок у матчі - 0:1. Через три хвилини підопічні Андрія Назарова провели ще одну результативну атаку. Закинутою шайбою відзначився Матерухін, в комбінації також взяли участь Шафаренко і Тимченко. На цьому синьо-жовті заспокоїлися, і корейці стали атакувати, але без особливих гольових моментів.

Другий період знову почався з атак збірної України, одна з яких закінчилася взяттям воріт господарів турніру. Падакін віддав передачу за ворота на Белухіна, той класно відпасував на Благого. Благой викотився з-за воріт, витримав паузу і розстріляв ворота Парка - 0:3. Після третьої шайби, був іще один відмінний момент в українців відзначиться. Шафаренко видав пас на синю, де у Петрухно шайба зірвалася з крюка. Словенці тут же вибігали два в одного, але Денис встиг впасти на лід під передачу Кіма і врятувати свої ворота.

Під завісу другого періоду збірна України протягом 25 секунд двічі розписалася у воротах Парка. Спершу Денис Петрухно потужно кинув від синьої лінії, і шайба рикошетом від захисника корейців влетіла в сітку воріт - 0:4. Наступна атака знову закінчилася голом. Матерухін класно кинув від борту, Парк відбив перед собою і тут як тут на добиванні виявився першим Шафаренко, який відправив шайбу під захисником - 0:5.

Третій період почався, як і два попередніх, з гола українців. Тимченко почав комбінацію віддавши передачу на Шафаренка, який відкотив трохи назад прямо на Матерухіна. Олександр разом з шайбою опинився у воротах Сона, тим самим оформивши дубль в сьогоднішньому матчі. Це вже четверта шайба для нападника на чемпіонаті світу.

Через чотири хвилини корейці змогли вразити ворота Вадима Селіверстова. Результативним кидком відзначився Кім Юнг Джун, відібравши шатаут у нашого воротаря. На екваторі періоду синьо -жовтим вистачило 20 секунд, щоб двічі розписатися у воротах Сона. Спершу Торяник першим дотиком відправив шайбу у сітку, після передачі Квітченко. Потім Благой сам перехопив передачу, сам в'їхав в зону суперників і з кута вразив ворота Сона, який допустив помилку.

За шість хвилин до кінця останнього періоду на чемпіонаті світу Південна Корея знову порадувала своїх уболівальників взяттям воріт збірної України. Лі робив хорошу передачу на п'ятак на Радунського, шайба замість ключки знайшли його ковзани, і від них влетіла в сітку повз Селіверстова.

Південна Корея - Україна 2:8 (0:2, 0:3, 2:3)

Шайби: 2:27 Ісаєнко (Петрухно - більш.) - 0:1, 5:34 Матерухін (Шафаренко, Тимченко) - 0:2, 23:01 Благой (Бєлухін, Падакін) - 0:3, 38:05 Петрухно (Ісаєнко) - 0:4, 38:29 Шафаренко (Матерухін, Наваренко) - 0:5, 41:27 Матерухін (Шафаренко, Тимченко) - 0:6, 46:34 Д. Кім (Чан) - 1:6, 49: 01 Торяник (Квітченко) - 1:7, 49:21 Благой (Кугут) - 1:8, 53:54 Радунська (Лі, С. Кім - більш.) - 2:8

Воротарі: Парк (40:00 - Сон) - Селіверстов

Кидки: 30 - 37

Штраф: 6 - 6

Україна: Наваренко - Побєдоносцев, Ісаєнко - Петрухно, Кугут - Скрипець, Ладигін ; Падакін - Белухін - Благий, Тимченко - Шафаренко - Матерухін, Варламов - Торяник - Квітченко, Німенко.

Таким чином, Україна набрала 7 очок і посіла четверте місце в дивізіоні 1А. В елітний дивізіон вийшли Словенія та Австрія, а Південна Корея вирушила дивізіоном нижче.

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Хокей: Україна завершує ЧС-2014 розгромом господарів турніру