Росія рознесла американців на чемпіонаті світу з хокею

Sport bigmir,  12 травня 2014, 23:35
0
1348
Росія здобула гучну перемогу над США

Збірна Росії з хокею здобуває третю перемогу на чемпіонаті світу, що проходить в Мінську, і після трьох турів заслужено йде на першому місці.

У перших двох турах американці і росіяни без проблем обіграли своїх суперників, і мали у своєму активі по шість очок. Варто зазначити, що обидві збірні забили по дев'ять шайб на турнірі, а за пропущеними шайбам на одну більше у американців. Мала відбутися дуже цікава гра.

Для головного тренера Олега Знарка перед матчем виникло пару питань. Зубарєв, який отримав поріз у другому періоді минулого матчу зі швейцарцями, не потрапив в заявку. До цього в першому турі вилетів Локтіонов через травму. У порівнянні з попередніми двома зустрічами, місце у воротах збірної Росії зайняв Василевський, який зіграв єдиний матч на нуль на минулому євротурі проти збірної Чехії.

Американці вийшли практично тим же складом, що і в попередньому матчі. Замість захисника Донована в заявці з'явився Мерфі, і замість Трочека нападаючий Енді Міл. Якщо говорити взагалі про склад США, то дуже багато молодих перспективних гравців привіз тренерський штаб, звично як для чемпіонату світу після Олімпіади.

Росія в перших двох матчах дуже впевнено і результативно входила в матчі. Така тенденція повторилася і в матчі з американцями. Вже на шостій хвилині Анісімов віддав у праве коло вкидання на Медведєва, кидок захисника голкіпер відбив, а от з добиванням Кулемина Томас не впорався - 1:0. Перше більшість реалізовано в сьогоднішньому матчі.

• Удар російського хокеїста викликав струс мозку у суперника (відео)

Збірна США могла тут же відповісти у грі в нерівних складах, але Василевський з гордістю впорався з усіма загрозами. Кевін Хейз викочувався на відмінну позицію кидка і мітив у дальній кут - трохи неточно.

За хвилину до кінця періоду Овечкін продавив американських захисників, вихід один на один і захисник збиває капітана збірної Росії - булліт. Олександр обдурив Томаса, прибравши під незручну руку і вразивши ворота США - 2:0. Це вже третя шайба нападаючого на чемпіонаті світу в Мінську. До слова, у нього в активі ще одна гольова передача.

За першу хвилину другого періоду глядачі мінської арени побачили ще дві шайби у виконанні двох команд. Спершу все той же Овечкін промчав до чужої зони і віддав ідеальний пас на Тихонова, який з ходу переправив шайбу у сітку воріт Томаса - 3:0. Відразу ж американці змогли повернуться в гру. Силовий прийом за воротами Василевського, шайба відскочила на синю до Петрі, наброс на п'ятак, а там Абделкейдер вдало підправив - 3:1.

Американці затискали росіян протягом своєї тривалої атаки, але до небезпечних моментів так і не дійшло. А ось збірна Росія відповіла двома шайбами ​​у ворота США. Спершу росіяни виграли вкидання в зоні американців, Дадонов з-за воріт віддав на п'ятак, а звідти Кузнецов забив у ближній кут - 4:1. Перше очко нашого нападаючого донецького Донбасу. Ще один кумедний аспект, передачу Євгена зупинив не Кузнецов, а зламана ключка. Через хвилину з лишком, Тихонов відпасував за воріт, ДеКейсер опинився в ролі стовпа, а Плотніков зблизька буквально розстріляв ветерана американського хокею - 5:1. Після такого нокдауну, тренерський штаб вирішив поміняти Томаса на Леджіо, у якого сьогодні дебют на цьому чемпіонаті світу.

За п'ять хвилин до кінця другого періоду росіяни примудрилися двічі віддалитися на протязі хвилини. Американці хвилину володіли шайбою, далі пішов наброс, шайба під Василевським і бійка на льоду мінської арени. В результаті сутички, штрафи отримали Сміт і Калінін, варто зазначити що, у Сміта два плюс два.

На останніх хвилинах дві класні атаки провели номінальні господарі. Спершу був вихід два в одного, Кузнецов кинув сам і прямо в руки голкіперу, а Дадонов чекав передачу і дуже розлютився. Минула мить і Росія закидає шосту шайбу в сьогоднішньому матчі. Три в одного втекли росіяни після помилки Степлтона, Тихонов і Овечкін розіграли все як по нотах і Віктор вразив порожній кут воріт - 6:1. Ще одне очко в скарбничку Олександра.

У третьому періоді американці володіли перевагою. Можна виділити моменти Сміта, ДеКейсера, Маккейба. Сміт виліз один на один з Василевським, але ні з першого разу, і з другого не зміг переграти голкіпера росіян. ДеКейсер і Маккейб по разу клацали по воротах збірної Росії, але Василевський знову на висоті. За п'ять хвилин до кінця періоду в американців було дванадцять кидків за третій період, у росіян нуль! Був ще один момент у збірної США, Василевський пасткою махнув повз шайбу, і та попала в штангу.

Росія - США 6:1 (2:0, 4:1, 0:0)

Шайби: 6:06 Кулемин (Медведєв, Анісімов - більш.) - 1:0, 18:47 Овечкін (буліт) - 2:0, 20:20 Тихонов (Овечкін, Плотніков) - 3:0, 20:57 Абделкейдер (Петрі) - 3:1, 29:07 Кузнєцов ( Дадонов) - 4:1, 31:07 Плотніков (Тихонов) - 5:1, 39:14 Тихонов (Овечкін ) - 6:1

Воротарі: Василевський - Томас (31:07 - Леджіо)

Кидки: 20 - 39

Штраф: 18 - 12

Росія: Василевський (Худобин); Денисов, Кутузов, Орлов, Яковлєв, Чудінов, Бєлов, Медведєв; Овечкін, Тихонов, Плотніков, Заріпов, Калінін, Кулемин, Анісімов, Широков, Дадонов, Бурмістров, Кузнєцов.

США: Томас (Леджіо); Петрі, Джонс, Троуба, Маккейб, Гардінер, ДеКейсер, Мерфі; Джонсон, Д. Хейз, Нельсон, К. Хейз, Макдональд, Сміт, Степлтон, Шор, Годро, Уінгелс, Мюллер, Абделкейдер, Міл.

Джерело відео: ПЕРЕХРЕСТЯ ТБ via youtube

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Росія рознесла американців на чемпіонаті світу з хокею