У московському Льодовому палаці спорту ЦСКА попрощалися з легендарним хокеїстом і тренером Віктором Тихоновим.

Попрощатися з тренером прийшли президент Континентальної хокейної ліги Олександр Медведєв, президент Федерації хокею Росії Владислав Третьяк, міністр спорту Росії Віталій Мутко, а також відомі політики, спортсмени, тренери та тисячі вболівальників.

Поховали Тихонова на Ваганьковському кладовищі поряд з могилою колишнього тренера збірної СРСР Костянтина Бєскова.

Нагадаємо, Віктор Тихонов помер 24 листопада після тривалої хвороби на 85-му році життя.

Віктор Тихонов як гравець виступав на позиції захисника за ХК ВВС МВО і московське Динамо. Тричі ставав чемпіоном СРСР і отримав звання заслуженого майстра спорту. У чемпіонатах СРСР провів 296 матчів і закинув 35 шайб.

Тренерську кар'єру розпочав як асистент головного тренера московського Динамо. Потім працював головним тренером ризького Динамо і привів команду до четвертого місця в чемпіонаті СРСР. Після цього він прийняв московський ЦСКА.

14 разів армійці за Тихонова ставали чемпіонами країни, стільки ж разів вигравали Кубок європейських чемпіонів і двічі ставали володарями Кубка СРСР.

У 1977 році очолив збірну СРСР. Під його керівництвом радянська команда вісім разів виграла чемпіонат світу і тричі стала переможцем Олімпіади. Також працював зі збірною Росії в 2003 - 2004 роках.