Кросбі вперше з 2006 року зіграє на чемпіонаті світу з хокею

Sport bigmir,  26 квітня 2015, 21:12
0
140
Сідні Кросбі

Форвард Піттсбурга Сідні Кросбі увійшов до складу збірної Канади на чемпіонат світу з хокею, який відбудеться в Чехії 1–17 травня.

Кросбі виступав на світовій першості в 2006 році, набравши 16 очок у дев'яти матчах.

Причиною участі Сідні в турнірі стала невдача Піттсбурга, який уже в першому раунді Кубка Стенлі програв Нью-Йорк Рейнджерс в серії з рахунком 1:4.

У разі перемоги Канади на чемпіонаті світу в Чехії Кросбі стане учасником Triple Gold Club – потрійного золотого клубу, до якого входять хокеїсти, що вигравали три найпрестижніших нагороди в світі – Олімпійські ігри, Кубок Стенлі та чемпіонат світу. Нині у клубі лише 25 хокеїстів і один тренер – канадець Майк Бебкок.

Ця сама новина на Спорт bigmir) net: Кросбі вперше з 2006 року зіграє на чемпіонаті світу з хокею