ЧС з хокею. Норвежці нанесли словенцям п'яту поразку

0
123
ЧС з хокею. Норвежці нанесли словенцям п яту поразку
Норвежці святкують успіх у матчі зі Словенією

Збірна Норвегії продовжила чорну серію для словенської команди, яка на чемпіонаті світу з хокею в Чехії терпить лише поразки.

Лідер норвежців Патрік Торесен відкрив рахунок вже на 9-й хвилині, реалізувавши большінство.Ян Муршак на старті другого періоду відновив статус-кво, проте більшого словенцям домогтися не вдалося. Андерс Бастіансен повернув своїй команді перевагу на 24-й хвилині, а Юнас Холес незадовго до перерви встановив, як виявилося, остаточний рахунок.

Це була друга перемога Норвегії на турнірі, що дозволила вікінгам вийти на шосте місце в групі В і гарантувати собі прописку в елітному дивізіоні. Словенці замикають турнірну таблицю з 0 набраних очок.

Словенія - Норвегія 1: 3 (0: 1, 1: 2, 0: 0)

Шайби: 8:23 Торесен (М. Олімб, Холес - більш.) - 0: 1; 20:15 Муршак (Копітар. Краньіч) - 1: 1; 23:46 Бастіансен (К. Олімб, Сорвік - більш.) - 1: 2; 38:49 Холес (М. Олімб, Торесен - більш.) - 1: 3

Воротарі: Кристал - Хауген

Кидки: 18 - 24

Вкидання: 20 - 27

Штраф: 10 - 4