ЧС з хокею: словенці в першому дивізіоні, невдача німецької збірної

Sport bigmir,  10 травня 2015, 20:26
0
251
США святкує перемогу і відправляє Словенію в перший дивізіон

Чергові поєдинки Чемпіонату світу з хокею, що проходить у Чехії, подарували нам цікаві протистояння.

Збірна США без особливих проблем підтвердила статус фаворита у поєдинку зі Словенією. Словенці в минулому турі були розгромлені фінами, а ось у поєдинку з США зуміли показати більш гідну гру. Старт зустрічі був за американцями. Нельсон закинув першу шайбу вже на 4-ій хвилині, через 12 хвилин той же Нельсон подвоїв перевагу.

Другий період був за словенцями, які відіграли одну шайбу зусиллями Мушіча. Проте в третьому періоді американці показали свій клас, забивши третю шайбу. Відзначаємо Нельсона, на рахунку якого дві шайби й асист. Словенці не зуміли закріпитися в еліті.

Словенія - США 1:3 (0:2, 1:0, 0:1)

Шайби: 4:17 Нельсон (Райлі, Льюїс) - 0:1; 16:32 Нельсон (Льюїс, Фолк) - 0:2; 26:54 Мушіч (Ограеншек, Претнар) - 1:2; 41:09 Ейчел (Нельсон, Льюїс) - 1:3.

Воротарі: Роберт Крістіан - Коннор Хеллебайк

Кидки: 22 - 17

Штраф: 4 - 6

Поєдинок Німеччини та Чехії був цікавішим у плані інтриги. Німці вийшли вперед на 7-ій хвилині, але ще в першому періоді чеські хокеїсти зрівняли рахунок. Другий період пройшов за схожим сценарієм. Німеччина знову вийшла вперед, чехи знову зрівняли, але до кінця другого періоду Вораче вивів Чехію вперед. У третьому періоді крапку поставив Яромир Ягр, який забив четверту шайбу. Вольова перемога чехів.

Німеччина - Чехія 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

Шайби: 7:13 Пьетта (Мюллер, Крюгер) - 1:0; 13:39 Вондрка (Накладал, Ворачек) - 1:1; 23:50 Вольф (Рідер) - 2:1; 25:58 Коукал (Коларж, Симон) - 2:2; 27:36 Ворачек (Ягр, Накладал) - 2:3; 55:57 Ягр (Червенка) - 2:4.

Воротарі: Тімо Пільмайер - Ондржей Павелець

Кидки: 14 - 38

Штраф: 6 - 6