Хокей: Білорусь взяла очко у фінів, а Австрія перемогла Німеччину

Sport bigmir,  11 травня 2015, 20:28
0
179

На чемпіонаті світу з хокею відбулися чергові два матчі.

Збірна Білорусі програла команді Фінляндії в матчі групового етапу чемпіонату світу в Чехії з рахунком 3:2 (Б).

Перед матчем проти білорусів збірна Фінляндії не пропускала на турнірі в чотирьох матчах поспіль. Білоруси на турнірі відзначилися перемогою над командою США, яка обіграла і фінів, і росіян.

Гра вийшла наполегливою. Два періоди збірні Фінляндії та Білорусі не могли відкрити рахунок. У підсумку першими відзначилися підопічні Дейва Льюїса - на 46-й хвилині гри Євген Ковиршин, нарешті, розпечатав ворота фінського голкіпера, який встановив новий рекорд за тривалістю "сухої серії" на ЧС.

Однак, потім протягом хвилини фіни переломили хід матчу, забивши дві шайби - відзначилися Йонас Донськой і Теєму Хартікайнен. Врятував білорусів від поразки кидок Олексія Калюжного за півхвилини до сирени - 2:2. Овертайм голів глядачам не приніс, і все вирішила серія булітів, в якій вирішальний кидок реалізував Юссі Йокінен. Підсумок - 3:2 на користь фінів.

Фінляндія - Білорусь 3: 2 Б (0: 0, 0: 0, 2: 2, 0: 0, 1: 0)

Шайби: 45:09 Ковиршин (Степанов, Кулаков) - 0: 1; 51:57 Донськой (Лінделл, Йокінен - ​​більш.) - 1: 1; 52:51 Хартікайнен (Яакола) - 2: 1; 59:29 Калюжний (С. Костіцин, Гаврус) - 2: 2

Вирішальний буліт: Донськой

Воротарі: Рінне - Коваль

Кидки: 27 - 26

Вкидання: 33 - 36

Штраф: 8 - 6

В іншому матчі дня збірна Австрії перемогла команду Німеччини в серії буллітів - 3:2 (ОТ).

У складі переможців відзначилися Томас Раффля, Рафаель Роттер. За німецьку дружину шайби закидали - Патрік Раймер і Міхаель Вольф. Результат матчу вирішила серія булітів, в якій вирішальний кидок наніс Костянтин Комарек. Підсумок - 3: 2 (Б) перемога австрійців.

Німеччина - Австрія 2: 3 Б (0: 0, 0: 1, 2: 1, 0: 0, 0: 1)

Шайби: 14:33 Т. Раффля (М. Раффля, Хайнріх) - 0: 1; 44:14 Вольф (Пієтта, Мюллер) - 1: 1; 54:22 Роттер (Мульштайн) - 1: 2; 58:00 Раймер (Коль, Краммер) - 2: 2

Вирішальний буліт: Комарек

Воротарі: Ендрас - Штаркбаум

Кидки: 17 - 33

Вкидання: 25 - 34

Штраф: 6 - 6