Чемпіонат світу з хокею: Чехія обіграла Фінляндію і вийшла у півфінал

Sport bigmir,  15 травня 2015, 13:02
0
178
Збірна Чехії вийшла в півфінал домашнього чемпіонату світу

Збірна Чехії здолала збірну Фінляндії в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з хокею, який відбувся 14 травня

Збірна Чехії здолала команду Фінляндії і вийшла в півфінал домашнього чемпіонату світу з хокею - 2015. Після першого періоду рахунок у грі був 1:1. Шайби на свій рахунок записали Коварж і Рууту.

На початку другого відрізка зустрічі фіни вийшли вперед. Юссі Йокінен виявився наймоторнішим після того, як шайба після прострілу Донського влучила в Коларжа і виявилася на п'ятаку чехів.

Господарів турніру такий розвиток подій анітрохи не збентежив, і ще до кінця другого періоду чеська збірна зусиллями Яромира Ягра і Яна Коваржа вийшла вперед.

У третьому відрізку зустрічі фіни зрівняли рахунок на табло, проте під завісу поєдинку Яромир Ягр і Володимир Соботка поховали номінальних господарів матчу.

Таким чином, збірна Чехії вийшла в півфінал чемпіонату світу, де зустрінеться з командою Канади.

Фінляндія - Чехія - 3:5 (1: 1, 1: 2, 1: 2)

Шайби: 0:1 - Коварж, 08: 56; 1: 1 - Рууту, 17:19; 2: 1 - Йокінен, 23:45; 2: 2 - Ягр, 33:51; 2: 3 - Коварж, 35:28; 3: 3 - Барков, 44:24; 3: 4 - Ягр, 55:30; 3: 5 - Соботка, 59:37

Воротарі: Рінне - Павелець

Кидки: 22 (4-8-10) - 32 (12-13-7)

Штраф: 10 (2-8-0) - 6 (0-4-2)